Črna kronika
()
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3,9 od 7 glasov Ocenite to novico!
Proga
Nesreča se je zgodilan na delu proge, kjer so opravljali vzdrževalna dela (fotografija je simbolična). Foto: MMC RTV SLO

Dodaj v

Vlak do smrti povozil moškega

Okoliščine nesreče še preiskujejo
8. avgust 2012 ob 10:18,
zadnji poseg: 8. avgust 2012 ob 14:04
Ljubljana/Celje - MMC RTV SLO/STA

Na železniški progi v bližini Brezovice, na kraju, kjer so se opravljala vzdrževalna dela, je vlak povozil 46-letnega moškega. Ta je na kraju nesreče umrl.

S Policijske uprave Ljubljana so sporočili, da je na železniški progi več oseb opravljalo vzdrževalna dela. Ko so bili na prihod vlaka opozorjeni z zvočnim signalom, so se vsi umaknili iz železniških tirov. Ko pa se je približal vlak, je 46-letni moški iz za zdaj še neznanega vzroka stopil na tire in povozil ga je vlak. Moški je bil tako hudo poškodovan, da je na kraju nesreče umrl.

Po doslej zbranih obvestilih dogodek nima znakov kaznivega dejanja, so še zapisali na ljubljanski policijski upravi.

Nova smrtna žrtev na Celjskem
Za posledicami sobotne prometne nesreče, ki se je zgodila v Šempetru pri Celju, pa je v bolnišnici umrla 65-letna voznica kolesa s pomožnim motorjem. Umrla je že enajsta smrtna žrtev na celjskem območju.

A. K. K., A. Č.
Prijavi napako
Komentarji
Kazalo