Najbolj brane novice zadnjih dveh dni - Formula 1

Šport

Hamilton zlahka do nove zmage v Barceloni
Lewis Hamilton je brez večjih težav dobil dirko F1 za VN Španije v Barceloni. Za dvojno zmago Mercedesa je z drugim mestom poskrbel Valtteri Bottas.
37

Šport

Kubica prvič po letu 2010 spet na treningu formule ena
Uvodni trening pred VN-jem Španije je zanesljivo dobil Valtteri Bottas, na drugem pa je bil v ospredju Lewis Hamilton, vendar Britanec ni izboljšal Bottasovega dopoldanskega dosežka.
8

Šport

"Formula mora biti glasna, umazana in nekorektna"
Razmerje moči se letos v formuli ne bo bistveno spremenilo, meni Miran Ališič, ki ne podpira nekaterih novosti, vključno z "ukinitvijo lepih deklet".
104

Šport

Hamilton do prvega "pola" po uvodni dirki
Lewis Hamilton si je z mercedesom v kvalifikacijah priboril najboljše izhodišče za nedeljsko dirko F1 za VN Španije v Barceloni. V prvi vrsti mu bo družbo delal Valtteri Bottas.
17

Šport

"Poljub sreče" in neumnost red bullov do zmage izstrelila Hamiltona
Razburljiva velika nagrada Azerbajdžana v Bakuju je prvič v novi sezoni F1 za zmagovalca okronala aktualnega svetovnega prvaka Lewisa Hamiltona, ki je do 63. zmage v karieri prišel z veliko pomočjo ...
84

Šport

Todt ostaja predsednik Fie - prejel še tretji mandat
Jean Todt ostaja predsednik mednarodne avtomobilistične zveze. 71-letnemu Francozu so potrdili tretji mandat.
4

Šport

Mercedes šele v baznem taboru, Everest še daleč
Prvi mož Mercedesa Toto Wolff pričakuje, da bomo v novi sezoni svetovnega prvenstva formule ena videli troboj med Mercedesom, Ferrarijem in Red Bullom.
9

Šport

Häkkinen navdušen nad rojakom Bottasom
Nekdanji svetovni prvak v formuli ena Mika Häkkinen je navdušen nad rojakom Valtterijem Bottasom, za katerega pravi, da bo letos večkrat premagal moštvenega kolega pri Williamsu Felipeja Masso.
6

Šport

Dirke formule ena nič več med nedeljskim kosilom
Štart dirk svetovnega prvenstva formule ena ne bo več ob polni uri, ampak deset minut čez uro. V Evropi se bo večina dirk začela ob 15.10.
49

Šport

Vettlu kvalifikacije Bakuja
Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko svetovnega prvenstva formule 1 v Bakuju. Za Vetttla je to tretji zaporedni "pole position".
3

Šport

Bottas dobil prvi trening, Ricciardo drugega
Finec Valtteri Bottas (Mercedes) je bil najhitrejši na prvem prostem treningu dirkačev formule ena pred nedeljsko dirko za VN Azerbajdžana v Bakuju, četrto preizkušnjo sezone svetovnega prvenstva.
5

Šport

V nedeljo je na sporedu 10. dirka v letošnji sezoni F1 - dirka za VN Madžarske. Lani jo je dobil Lewis Hamilton, ki lahko letos po številu zmag na Hungaroringu ujame legendarnega Schumacherja.
11

Šport

Bottas sezono formule ena sklenil z zmago
Valtteri Bottas je dobil sklepno dirko letošnje sezone v formuli ena, VN Abu Dabija v Jas Marini. Drugi je bil moštveni kolega Lewis Hamilton, tretji Sebastian Vettel.
22

Šport

Kimi kar 128 dirk čakal na novi "pole"
Kimi Räikkönen bo nedeljsko prestižno dirko F1 za VN Monaka v Monte Carlu začel z najboljšega položaja, potem ko je v sobotnih kvalifikacijah odpeljal najhitrejši krog.
41

Šport

Vettel se je v Melbournu vendarle zadnji smejal
Uvodna dirka sezone svetovnega prvenstva formule ena se je končala z zmagoslavjem Sebastiana Vettla, čeprav je po kvalifikacijah vse kazalo na to, da ima najboljše karte Lewis Hamilton.
62

Šport

V F1 že dolgo nismo videli takšne dominantnosti, kakršno je v letošnji sezoni pokazal Sebastian Vettel - rojeni zmagovalec, ki je bil kaznovan že po 9 sekundah svoje kariere v kraljici motošporta.
32

Šport

Kjer se prepirata dva, Ricciardo dobiček ima
Daniel Ricciardo je veliki zmagovalec izjemno razburljive dirke F1 za VN Azerbajdžana. Drugo mesto je osvojil Valtteri Bottas, tretje Lance Stroll.
228

Šport

V nedeljo je na sporedu že 15. dirka sezone v formuli ena. V Suzuki se bo še za četrto zmago na dirkah za VN Japonske potegoval serijski zmagovalec Sebastian Vettel. Mu bo uspelo?
25

Šport

Hamilton ob prvencu v Monzi vodil od štarta do cilja
Lewis Hamilton je zmagovalec dirke formule ena v Monzi. Vodilni v SP-ju Fernando Alonso je bil tretji, Sebastian Vettel in Jenson Button pa sta odstopila.
170

Šport

Vettel po hudem boju zmagovalec Bahrajna
Sebastian Vettel je zmagovalec dirke F1 za VN Bahrajna. Nemcu je s povsem dotrajanimi gumami uspelo odbiti napad Valtterija Bottasa.