Zadnjih 20 novic - Formula 1

Šport

Hamilton po popolni dirki še korak bližje petemu naslovu
Lewis Hamilton je unovčil najboljši štartni položaj, na Veliki nagradi Singapurja je vodil od štarta do cilja in osvojil četrto zmago na zadnjih petih dirkah.
42

Šport

Hamiltonu v Singapurju sedmi letošnji "pole position"
Vodilni v svetovnem prvenstvu formule ena Lewis Hamilton je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko v Singapurju.
5

Šport

Petek v Singapurju pripadel Räikkönenu
Finec Kimi Räikkönen (Ferrari) je postavil najhitrejši čas petkovih prostih treningov pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Singapurja v Marina Bayu.
7

Šport

Räikkönen v Ferrariju le še do konca sezone, nato v Sauber
Dirkač formule 1 Kimi Räikkönen se po koncu sezone poslavlja od moštva Ferrarija, je potrdila italijanska ekipa.
22

Šport

Hamilton: Formula ena bo pogrešala Räikkönena
Finski dirkač Kimi Räikkönen kljub odlični predstavi na nedeljski dirki F1 za VN Italije v Monzi še vedno nima zagotovljenega sedeža pri Ferrariju za novo sezono.
7

Šport

Najstnik Lando Norris bo sedel za volanom McLarna
Moštvo McLarna je sporočilo dirkaško navezo za prihodnjo sezono formule ena. Ob Špancu Carlosu Sainzu bo za ekipo iz Wokinga dirkal 18-letni Lando Norris.
8

Šport

Hamiltonu taktična bitka na "Ferrarijevem dvorišču"
Lewis Hamilton je veliki zmagovalec dirke F1 za VN Italije v Monzi. Drugo mesto je zasedel Kimi Räikkönen, tretji je bil Valtteri Bottas.
132

Šport

Räikkönen in Vettel izrinila Hamiltona s prvega mesta
V kvalifikacijah za VN Italije na slovitem dirkališču v Monzi so na svoj račun prišli domači navijači, saj sta voznika Ferrarija, Kimi Räikkönen in Sebastian Vettel, opravila s konkurenco.
17

Šport

Vettel najhitrejši, sreča v nesreči za Ericssona
Nemec Sebastian Vettel (Ferrari) je postavil najhitrejši čas petkovih prostih treningov pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Italije v Monzi.
5

Šport

Alonso: Kako lahko zamudiš točko zaviranja?!
Nedeljska dirka F1 v Spa-Francorchampsu je postregla z razburljivim začetkom, v katerem je prišlo do množičnega trka.
22

Šport

Vettel z dopusta do zmage v Spa-Francorchampsu
Sebastian Vettel je dobil dirko F1 za VN Belgije v Spa-Francorchampsu, prvo preizkušnjo po poletnem premoru. Drugi je bil Lewis Hamilton, tretji Max Verstappen.
34

Šport

Hamilton v dežju do 78. "pole positiona"
Britanec Lewis Hamilton (Mercedes) bo nedeljsko dirko svetovnega prvenstva formule 1 za VN Belgije v Spa Francorchampsu začel s prvega štartnega mesta.
15

Šport

Na drugem treningu v Spaju najhitrejši Räikkönen
Finski dirkač Ferrarija Kimi Räikkönen je bil najhitrejši na drugem treningu pred nedeljsko dirko formule za VN Belgije v Spa Francorchampsu.
2

Šport

Namesto Alonsa bo z McLarnom dirkal Sainz
Moštvo formule ena McLaren je našlo zamenjavo za Španca Fernanda Alonsa, ki je napovedal upokojitev. Namesto njega bo za volan ekipe iz Wokinga sedel rojak Carlos Sainz.
1

Šport

Alonso se po koncu sezone poslavlja od formule ena
Kultni dirkač formule ena Fernando Alonso je oznanil, da bo po koncu letošnje sezone sklenil bogato kariero v kraljici motošporta.
56

Šport

Lauda po presaditvi pljuč odlično okreva
Zdravniki v glavni dunajski bolnišnici so zelo zadovoljni z okrevanjem legendarnega dirkača formule ene Nikija Laude. Avstrijec, ki so mu presadili pljuča, je bil že 24 ur po operaciji pri zavesti.

Šport

Ricciardo zapušča Red Bull, naslednja postaja Renault?
Avstralski voznik Daniel Ricciardo bo po koncu letošnje sezone formule 1 zapustil moštvo Red Bulla, za katero je nastopal štiri leta.
8

Šport

Laudi presadili pljuča, po posegu v kritičnem stanju
Legendarni voznik formule ena in trikratni svetovni prvak Avstrijec Niki Lauda je moral v četrtek na nujno operacijo, s katero so mu na Dunaju presadili pljuča.
16

Šport

Po očetovih stopinjah – prva zmaga za Schumacherja mlajšega
Po 16 letih se družina Schumacher spet veseli zmage na znamenitem belgijskem dirkališču Spa-Francorchamps.
8

Šport

Hamilton v svoji Budimpešti utrdil skupno vodstvo
Na VN Madžarske je suvereno zmagal Lewis Hamilton, ki je na Hungaroringu pred petimi leti osvojil prvo zmago za moštvo Mercedes, s katerim se je na 12. dirki sezone 2018 dodobra utrdil v vodstvu ...