MMC RTV - Kolumne http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Kolumne Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Mon, 23 Jul 2018 03:12:04 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Prevare, laži in bitka s časom Sun, 22 Jul 2018 09:01:59 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/prevare-lazi-in-bitka-s-casom/461281 Imamo politikante ali državnike? Wed, 18 Jul 2018 12:30:10 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/imamo-politikante-ali-drzavnike/460994 Naša dva odstotka Sat, 14 Jul 2018 06:48:06 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/nasa-dva-odstotka/460684 3 in 3: Zgodba o LeBronu Jamesu in Cristianu Ronaldu Fri, 13 Jul 2018 07:24:36 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/3-in-3-zgodba-o-lebronu-jamesu-in-cristianu-ronaldu/460045 Šola, kdo bo tebe ljubil? Wed, 11 Jul 2018 07:10:58 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/sola-kdo-bo-tebe-ljubil/460401 Radio pomagal prižgati športno strast Fri, 06 Jul 2018 11:25:25 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/radio-pomagal-prizgati-sportno-strast/459645 Koalicijska pogodba Tue, 03 Jul 2018 11:18:07 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/koalicijska-pogodba/459724 Kdo naprej: rumeni kartoni niso najbolj posrečena rešitev Fri, 29 Jun 2018 12:24:36 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/kdo-naprej-rumeni-kartoni-niso-najbolj-posrecena-resitev/459341 Postal sem markacist Fri, 29 Jun 2018 08:10:46 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/postal-sem-markacist/459343 Bleferji! Fri, 29 Jun 2018 06:59:07 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/bleferji/459333 Dončić na varni ladji mimo vseh nevarnih siren Wed, 27 Jun 2018 12:00:22 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/doncic-na-varni-ladji-mimo-vseh-nevarnih-siren/459135 Zadnje besede prazničnih poslanic Wed, 27 Jun 2018 09:54:47 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/zadnje-besede-praznicnih-poslanic/459067 Pravljice na počitnicah Sun, 24 Jun 2018 08:16:35 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/pravljice-na-pocitnicah/458630 Misija: migranti Sat, 23 Jun 2018 07:27:44 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/misija-migranti/458816 Prva stopnica Fri, 22 Jun 2018 17:27:32 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/prva-stopnica/458798 Diktatura asfalta Tue, 19 Jun 2018 16:51:56 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/diktatura-asfalta/458449 Prav in pošteno, gospod predsednik? Mon, 18 Jun 2018 22:07:56 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/prav-in-posteno-gospod-predsednik/458406 VAR je pot k boljšemu nogometu Mon, 18 Jun 2018 09:48:39 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/var-je-pot-k-boljsemu-nogometu/458298 Gliha vkup štriha Tue, 12 Jun 2018 17:26:29 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/gliha-vkup-striha/457789 Zaton Karla Erjavca ali DeSUS-a? Tue, 12 Jun 2018 06:50:40 +0200 http://www.rtvslo.si/kolumne/zaton-karla-erjavca-ali-desus-a/457652