MMC RTV - Beremo http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Beremo Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Mon, 23 Jul 2018 07:09:04 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Alojz Rebula: Korintski steber Thu, 19 Jul 2018 10:22:45 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/alojz-rebula-korintski-steber/461069 Zahar Prilepin: Samostan Wed, 18 Jul 2018 18:50:44 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/zahar-prilepin-samostan/461030 Lidija Dimkovska: Črno na belem Tue, 17 Jul 2018 10:24:06 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/lidija-dimkovska-crno-na-belem/460897 Katja Perat: Mazohistka Mon, 16 Jul 2018 14:04:46 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/katja-perat-mazohistka/460836 Svetlana Makarovič: Naj bo poleti Wed, 04 Jul 2018 08:33:27 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/svetlana-makarovic-naj-bo-poleti/459809 Sara R. Farris: V imenu ženskih pravic (Vzpon femonacionalizma) Thu, 28 Jun 2018 09:36:12 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/sara-r-farris-v-imenu-zenskih-pravic-vzpon-femonacionalizma/458829 Geoff Dyer: But Beautiful (Knjiga o jazzu) Thu, 14 Jun 2018 12:11:38 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/geoff-dyer-but-beautiful-knjiga-o-jazzu/457982 Novica Novaković: Podtoni Tue, 12 Jun 2018 10:32:23 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/novica-novakovic-podtoni/457745 Evelina Umek: Odtisi v času Thu, 07 Jun 2018 08:30:49 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/evelina-umek-odtisi-v-casu/457279 Denis Škofič: Seganje Tue, 05 Jun 2018 19:43:11 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/denis-skofic-seganje/457142 Olga Tokarczuk: Jakobove bukve Wed, 30 May 2018 09:24:57 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/olga-tokarczuk-jakobove-bukve/456458 Stojan Špegel: Če ne ve, ve, če ve, ne ve Tue, 29 May 2018 16:56:25 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/stojan-spegel-ce-ne-ve-ve-ce-ve-ne-ve/456414 Nataša Sukič: Bazen Mon, 28 May 2018 19:17:50 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/natasa-sukic-bazen/456327 "Pridnost" je precenjena: feministične pravljice za upornice in revolucionarke prihodnosti Thu, 24 May 2018 17:09:55 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/pridnost-je-precenjena-feministicne-pravljice-za-upornice-in-revolucionarke-prihodnosti/455988 Urša Zabukovec: Vseživo Thu, 24 May 2018 11:10:26 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/ursa-zabukovec-vsezivo/455928 Uroš Zupan: S prsti premikamo topel zrak Mon, 21 May 2018 19:07:20 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/uros-zupan-s-prsti-premikamo-topel-zrak/455627 Vinko Möderndorfer: Druga preteklost Wed, 16 May 2018 08:41:39 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/vinko-moederndorfer-druga-preteklost/455049 Miriam Drev: Tirso Tue, 08 May 2018 12:25:03 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/miriam-drev-tirso/454260 Marko Tomaš: Zbogom, fašisti: rane in sol Mon, 07 May 2018 11:17:47 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/marko-tomas-zbogom-fasisti-rane-in-sol/454128 Marie NDiaye: Ladivine Tue, 24 Apr 2018 08:29:10 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/marie-ndiaye-ladivine/452924