MMC RTV - Beremo http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Beremo Copyright 2004-2017 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Mon, 23 Oct 2017 15:49:23 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Marcello Potocco: Poznam te črne stvari Tue, 17 Oct 2017 10:36:39 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/marcello-potocco-poznam-te-crne-stvari/435389 Beremo: Boris Pangerc: Ptice v mojem oljčniku Mon, 16 Oct 2017 18:47:08 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/beremo-boris-pangerc-ptice-v-mojem-oljcniku/435350 Ben Okri: Cesta sestradanih Fri, 06 Oct 2017 20:13:44 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/ben-okri-cesta-sestradanih/434495 Peter Kolšek: Slavospevi, ki jih pojejo vrane Wed, 04 Oct 2017 08:17:14 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/peter-kolsek-slavospevi-ki-jih-pojejo-vrane/434224 Svetlana Slapšak: Antična miturgija Fri, 29 Sep 2017 15:42:17 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/svetlana-slapsak-anticna-miturgija/433852 Beremo: Thomas Bernhard - Pripovedi Wed, 27 Sep 2017 19:22:10 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/beremo-thomas-bernhard-pripovedi/433681 Simona Semenič: Me slišiš? Tue, 26 Sep 2017 19:24:06 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/simona-semenic-me-slisis/433583 Igor Karlovšek: Bahamski dokument Mon, 25 Sep 2017 09:51:45 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/igor-karlovsek-bahamski-dokument/433410 Timothy Snyder: O tiraniji: dvajset stvari, ki smo se jih naučili iz dvajsetega stoletja Tue, 19 Sep 2017 18:25:11 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/timothy-snyder-o-tiraniji-dvajset-stvari-ki-smo-se-jih-naucili-iz-dvajsetega-stoletja/432967 Beremo: Julian Barnes - Hrumenje časa Mon, 18 Sep 2017 17:08:18 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/beremo-julian-barnes-hrumenje-casa/432882 Beremo: Arjan Pregl - O ženski, ki ni hotela z balkona Sun, 17 Sep 2017 16:32:50 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/beremo-arjan-pregl-o-zenski-ki-ni-hotela-z-balkona/432779 Beremo: Jernej Mlekuž - Kranjsko klobasanje Sat, 16 Sep 2017 19:12:02 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/beremo-jernej-mlekuz-kranjsko-klobasanje/432734 Frantz Fanon: Črna koža, bele maske Thu, 24 Aug 2017 16:46:58 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/frantz-fanon-crna-koza-bele-maske/430804 Aleš Jelenko, Helena Zemljič: Kontejner Tue, 15 Aug 2017 11:56:49 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/ales-jelenko-helena-zemljic-kontejner/430073 Pavel Vilikovský: Čarobni papagaj in ostali kič Mon, 14 Aug 2017 15:43:54 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/pavel-vilikovsky-carobni-papagaj-in-ostali-kic/430018 Dragan Petrovec: Fanči s psihiatrije in še hujše zgodbe Thu, 10 Aug 2017 13:44:42 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/dragan-petrovec-fanci-s-psihiatrije-in-se-hujse-zgodbe/429730 André Breton: Zgubljeni koraki Wed, 09 Aug 2017 19:43:39 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/andre-breton-zgubljeni-koraki/429689 Hella S. Haasse: Črno jezero Fri, 04 Aug 2017 08:35:42 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/hella-s-haasse-crno-jezero/429229 Thea Schreiber Gamelin: Dvoje življenj – en cilj Mon, 31 Jul 2017 16:08:50 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/thea-schreiber-gamelin-dvoje-zivljenj-en-cilj/428934 Jurij Hudolin: Osnove ljubezni in zla Wed, 19 Jul 2017 11:02:31 +0200 http://www.rtvslo.si/kultura/beremo/jurij-hudolin-osnove-ljubezni-in-zla/427995