MMC RTV - Na današnji dan http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Na današnji dan Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Sun, 27 May 2018 20:09:06 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si 27. maj: Praznuje legendarni Branko Oblak Sat, 26 May 2018 23:58:07 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/27-maj-praznuje-legendarni-branko-oblak/332449 26. maj: Rojstvo pisca trilogije Bobri Sat, 26 May 2018 00:01:29 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/26-maj-rojstvo-pisca-trilogije-bobri/309596 25. maj: Carigrajski nogometni čudež Liverpool dvignil na vrh Evrope Fri, 25 May 2018 00:02:42 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/25-maj-carigrajski-nogometni-cudez-liverpool-dvignil-na-vrh-evrope/144683 24. maj: Rodila se je žena kralja rokenrola Thu, 24 May 2018 00:01:26 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/24-maj-rodila-se-je-zena-kralja-rokenrola/309436 23. maj: Daneu Jugoslavijo popeljal do naslova prvaka Wed, 23 May 2018 00:01:24 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/23-maj-daneu-jugoslavijo-popeljal-do-naslova-prvaka/309388 22. maj: Rojstni dan ene najbolj prepoznavnih manekenk Tue, 22 May 2018 00:06:27 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/22-maj-rojstni-dan-ene-najbolj-prepoznavnih-manekenk/330923 21. maj: Praznuje srebrna olimpijka Brigita Bukovec Mon, 21 May 2018 00:02:46 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/21-maj-praznuje-srebrna-olimpijka-brigita-bukovec/330919 20. maj: Smrt velikega pomorščaka Kolumba Sun, 20 May 2018 00:01:38 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/20-maj-smrt-velikega-pomorscaka-kolumba/330889 19. maj: Vse najboljše, Sani! Sat, 19 May 2018 00:00:19 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/19-maj-vse-najboljse-sani/330884 18. maj: Rodila se je britanska teniška legenda Fri, 18 May 2018 00:00:32 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/18-maj-rodila-se-je-britanska-teniska-legenda/330875 17. maj: Rodil se je Janez Drnovšek Thu, 17 May 2018 00:02:58 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/17-maj-rodil-se-je-janez-drnovsek/330871 15. maj: Vrata odpre prvi McDonald's Tue, 15 May 2018 00:01:29 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/15-maj-vrata-odpre-prvi-mcdonald-s/329200 14. maj: Poslovi se modrooki šarmer - Frank Sinatra Mon, 14 May 2018 00:00:21 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/14-maj-poslovi-se-modrooki-sarmer-frank-sinatra/329199 13. maj: zlati dan za slovenski alpinizem Sun, 13 May 2018 00:18:18 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/13-maj-zlati-dan-za-slovenski-alpinizem/329179 12. maj: spomin na zgodovinski uspeh rokometašic Krima Sat, 12 May 2018 00:00:10 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/12-maj-spomin-na-zgodovinski-uspeh-rokometasic-krima/329169 11. maj: Poslovila se je glasbena legenda Bob Marley Fri, 11 May 2018 00:03:44 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/11-maj-poslovila-se-je-glasbena-legenda-bob-marley/329165 10. maj: Rodil se je največji slovenski pisatelj Thu, 10 May 2018 00:01:32 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/10-maj-rodil-se-je-najvecji-slovenski-pisatelj/329095 9. maj: Dan, ko je bila osvobojena Ljubljana in se je uradno končala II. svetovna vojna Wed, 09 May 2018 00:03:35 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/9-maj-dan-ko-je-bila-osvobojena-ljubljana-in-se-je-uradno-koncala-ii-svetovna-vojna/329094 7. maj: Rodil se je košarkar, ki je tlakoval slovensko pot v Ligo NBA Mon, 07 May 2018 00:01:29 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/7-maj-rodil-se-je-kosarkar-ki-je-tlakoval-slovensko-pot-v-ligo-nba/329088 6. maj: Rojstni dan očeta psihoanalize Sun, 06 May 2018 00:01:35 +0200 http://www.rtvslo.si/na-danasnji-dan/6-maj-rojstni-dan-oceta-psihoanalize/326630