EP v rokometu 2018, spored po dnevih

Petek, 12. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 A Švedska 24 26 Islandija Split
18:15 B Belorusija 27 26 Avstrija Poreč
20:30 A Hrvaška 32 22 Srbija Split
20:30 B Francija 32 31 Norveška Poreč

Sobota, 13. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:15 C Nemčija 32 19 Črna Gora Zagreb
18:15 D Španija 32 15 Češka Varaždin
19:30 C Makedonija 25 24 Slovenija Zagreb
20:30 D Danska 32 25 Madžarska Varaždin

Nedelja, 14. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 A Srbija 25 30 Švedska Split
18:15 B Avstrija 26 33 Francija Poreč
20:30 B Norveška 33 28 Belorusija Poreč
20:30 A Islandija 22 29 Hrvaška Split

Ponedeljek, 15. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:10 C Slovenija 25 25 Nemčija Zagreb
18:15 D Madžarska 25 27 Španija Varaždin
20:30 D Češka 28 27 Danska Varaždin
20:30 C Črna Gora 28 29 Makedonija Zagreb

Torek, 16. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 A Srbija 29 26 Islandija Split
18:15 B Francija 32 25 Belorusija Poreč
20:30 B Norveška 39 28 Avstrija Poreč
20:30 A Hrvaška 31 35 Švedska Split

Sreda, 17. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:10 C Nemčija 25 25 Makedonija Zagreb
18:15 D Češka 33 27 Madžarska Varaždin
20:30 D Španija 22 25 Danska Varaždin
20:30 C Črna Gora 19 28 Slovenija Zagreb

Četrtek, 18. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 I Srbija 27 32 Norveška Zagreb
20:30 I Hrvaška 25 23 Belorusija Zagreb

Petek, 19. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 II Nemčija 22 19 Češka Varaždin
20:30 II Slovenija 28 31 Danska Varaždin

Sobota, 20. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 I Švedska 17 23 Francija Zagreb
20:30 I Hrvaška 32 28 Norveška Zagreb

Nedelja, 21. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 II Nemčija 25 26 Danska Varaždin
20:30 II Makedonija 20 31 Španija Varaždin

Ponedeljek, 22. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 I Srbija 30 39 Francija Zagreb
20:30 I Švedska 29 20 Belorusija Zagreb

Torek, 23. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 II Slovenija 31 26 Španija Varaždin
20:30 II Makedonija 24 25 Češka Varaždin

Sreda, 24. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 I Srbija 27 32 Belorusija Zagreb
16:00 II Slovenija 26 26 Češka Varaždin
18:15 II Makedonija 20 31 Danska Varaždin
18:15 I Švedska 25 28 Norveška Zagreb
20:30 II Nemčija 27 31 Španija Varaždin
20:30 I Hrvaška 27 30 Francija Zagreb

Petek, 26. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:30 3 Hrvaška 28 27 Češka Zagreb
18:00 1 Francija 23 27 Španija Zagreb
20:30 2 Danska 34 35 Švedska Zagreb

Nedelja, 28. 1.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1 Francija 32 29 Danska Zagreb
20:30 2 Španija 29 23 Švedska Zagreb

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!