Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 1-4 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
20:00 | 1-4 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 1-4 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:00 | 1-4 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
20:00 | 1-4 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 1-4 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
20:30 | 1-4 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 1-4 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 1-4 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 1-4 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
18:00 | 1-4 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
20:00 | 1-4 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 5-8 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
17:30 | 5-8 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:30 | 5-8 |
|
Domžale, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 5-8 |
|
Maribor, Ljudski vrt |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 5-8 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
17:30 | 5-8 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | 5-8 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 5-8 |
|
Triglav, Športni center | |||||||||
17:30 | 5-8 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
18:30 | 5-8 |
|
Gorica, Športni park | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 5-8 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
18:30 | 5-8 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
20:00 | 5-8 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 9-12 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 9-12 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
18:00 | 9-12 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
20:00 | 9-12 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Kranj, Športni center |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:30 | 9-12 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
20:00 | 9-12 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
20:15 | 9-12 |
|
Domžale, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 9-12 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:00 | 9-12 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
19:00 | 9-12 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
19:30 | 9-12 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:00 | 9-12 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:30 | 9-12 |
|
Domažel, Športni park | |||||||||
18:00 | 9-12 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
19:00 | 9-12 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:30 | 9-12 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 5-8 |
|
Novo mesto, Portoval |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 13-16 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
18:00 | 13-16 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
19:00 | 13-16 |
|
Domžale, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:00 | 13-16 |
|
Maribor, Ljudski vrt |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 13-16 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:30 | 13-16 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
19:00 | 13-16 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
20:05 | 13-16 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 13-16 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:30 | 13-16 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
18:00 | 13-16 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 13-16 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:30 | 13-16 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
20:05 | 13-16 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 13-16 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
17:00 | 13-16 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 17-20 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 17-20 |
|
Domžale, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17-20 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:00 | 17-20 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 17-20 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 17-20 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
17:00 | 17-20 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
20:05 | 17-20 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 17-20 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
16:00 | 17-20 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 17-20 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 17-20 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
14:30 | 17-20 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
16:15 | 17-20 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 17-20 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 17-20 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | 17-20 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
15:00 | 17-20 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
17:30 | 17-20 |
|
Rudar, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 17-20 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 1-4 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
15:00 | 21-24 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
16:00 | 21-24 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
16:30 | 21-24 |
|
Celje, Arena Petrol |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Kranj, Športni center |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 21-24 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 21-24 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
16:30 | 21-24 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
20:00 | 21-24 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Novo mesto, Portoval |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
16:30 | 21-24 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
18:00 | 21-24 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:05 | 21-24 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
16:30 | 21-24 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
18:00 | 21-24 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
20:05 | 21-24 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 21-24 |
|
Novo mesto, Portoval |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 21-24 |
|
Kranj, Športni center |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 25-28 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
16:00 | 25-28 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
16:30 | 25-28 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
19:00 | 25-28 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:05 | 25-28 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 25-28 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
16:30 | 25-28 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
16:30 | 25-28 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
16:30 | 25-28 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
20:05 | 25-28 |
|
Maribor, Ljudski vrt |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 25-28 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
19:00 | 25-28 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
19:30 | 25-28 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:00 | 25-28 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
20:05 | 25-28 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 25-28 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
16:30 | 25-28 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
19:30 | 25-28 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:00 | 25-28 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
20:05 | 25-28 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 29-32 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:30 | 29-32 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
17:30 | 29-32 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
17:30 | 29-32 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
17:30 | 29-32 |
|
Ljubljana, Stožice |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 29-32 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
20:00 | 29-32 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:05 | 29-32 |
|
Koper, Bonifilka |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 29-32 |
|
Novo mesto, Portoval |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 29-32 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
20:05 | 29-32 |
|
Maribor, Ljudski vrt |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 29-32 |
|
Kranj, Športni center |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 29-32 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:00 | 29-32 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
20:00 | 29-32 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
20:00 | 29-32 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:05 | 29-32 |
|
Velenje, Ob jezeru |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 | 33-36 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
20:00 | 33-36 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
20:00 | 33-36 |
|
Zavrč, Športni park | |||||||||
20:05 | 33-36 |
|
Nova Gorica, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 33-36 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
18:00 | 33-36 |
|
Ljubljana, Stožice | |||||||||
20:00 | 33-36 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
20:05 | 33-36 |
|
Koper, Bonifika |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 33-36 |
|
Novo mesto, Portoval |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 33-36 |
|
Nova Gorica, Športni park | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Velenje, Ob jezeru | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Domžale, Športni park | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Kranj, Športni center | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Zavrč, Športni park |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 33-36 |
|
Koper, Bonifika | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Maribor, Ljudski vrt | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Celje, Arena Petrol | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Novo mesto, Portoval | |||||||||
17:00 | 33-36 |
|
Ljubljana, Stožice |
Neveljaven email naslov