Slovenska nogometna liga, 2015-2016, spored po dnevih

Petek, 17. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4 Maribor 1 1 Zavrč Maribor, Ljudski vrt

Sobota, 18. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Rudar Velenje 0 1 Krka Velenje, Ob jezeru
20:15 1-4 Olimpija 4 1 Gorica Ljubljana, Stožice

Nedelja, 19. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Krško 1 0 Celje Krško, Matije Gubca
20:15 1-4 Luka Koper 2 3 Domžale Koper, Bonifika

Petek, 24. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Gorica 2 1 Rudar Velenje Nova Gorica
20:15 1-4 Zavrč 0 0 Olimpija Zavrč

Sobota, 25. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4 Domžale 0 1 Maribor Domžale

Nedelja, 26. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Krško 1 0 Luka Koper Krško
20:15 1-4 Celje 1 1 Krka Celje

Sobota, 1. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Rudar Velenje 1 3 Zavrč Velenje
18:30 1-4 Maribor 4 1 Krško Maribor
20:15 1-4 Olimpija 0 2 Domžale Ljubljana

Nedelja, 2. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Krka 1 2 Gorica Novo mesto
20:15 1-4 Luka Koper 1 1 Celje Koper

Petek, 7. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Zavrč 0 1 Krka Zavrč
18:30 1-4 Celje 2 3 Gorica Celje
20:15 1-4 Luka Koper 2 1 Maribor Koper

Sobota, 8. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:30 1-4 Domžale 0 2 Rudar Velenje Domžale
20:15 1-4 Krško 0 2 Olimpija Krško

Torek, 11. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 5-8 Gorica 3 0 Zavrč Nova Gorica

Sreda, 12. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 5-8 Rudar Velenje 1 1 Krško Velenje
17:30 5-8 Krka 0 4 Domžale Novo mesto
17:30 5-8 Olimpija 4 1 Luka Koper Ljubljana
19:15 5-8 Maribor 1 0 Celje Maribor

Sobota, 15. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 5-8 Krško 0 0 Krka Krško
20:15 5-8 Luka Koper 1 1 Rudar Velenje Koper
20:15 5-8 Domžale 2 3 Gorica Domžale

Nedelja, 16. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 5-8 Maribor 0 3 Olimpija Maribor

Ponedeljek, 17. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 5-8 Celje 2 1 Zavrč Celje

Petek, 21. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 5-8 Zavrč 0 0 Domžale Zavrč

Sobota, 22. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 5-8 Rudar Velenje 0 0 Maribor Velenje

Nedelja, 23. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 5-8 Krka 2 4 Luka Koper Novo mesto
17:00 5-8 Gorica 3 1 Krško Nova Gorica
17:45 5-8 Olimpija 6 0 Celje Ljubljana

Sobota, 29. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 5-8 Maribor 2 2 Krka Maribor
20:15 5-8 Krško 0 1 Zavrč Krško
20:15 5-8 Celje 0 3 Domžale Celje
20:15 5-8 Luka Koper 1 3 Gorica Koper

Nedelja, 30. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 5-8 Olimpija 5 0 Rudar Velenje Ljubljana

Petek, 11. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 9-12 Krka 1 3 Olimpija Novo mesto
20:15 9-12 Zavrč 1 0 Luka Koper Zavrč

Sobota, 12. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 9-12 Gorica 1 4 Maribor Nova Gorica
20:15 9-12 Rudar Velenje 4 0 Celje Velenje

Nedelja, 13. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 9-12 Domžale 2 0 Krško Domžale

Petek, 18. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 9-12 Celje 0 0 Krško Celje

Sobota, 19. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Krka 0 0 Rudar Velenje Novo mesto
17:45 9-12 Gorica 0 3 Olimpija Nova Gorica
19:00 9-12 Zavrč 2 1 Maribor Zavrč

Nedelja, 20. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 9-12 Domžale 1 0 Luka Koper Domžale

Sreda, 23. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Krka 1 0 Celje Novo mesto
16:00 9-12 Rudar Velenje 1 0 Gorica Velenje
18:00 9-12 Olimpija 0 2 Zavrč Ljubljana
18:00 9-12 Maribor 1 1 Domžale Maribor
20:00 9-12 Luka Koper 4 0 Krško Koper

Sobota, 26. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Celje 1 1 Luka Koper Celje
17:45 9-12 Domžale 1 1 Olimpija Domžale
19:00 9-12 Zavrč 3 2 Rudar Velenje Zavrč

Nedelja, 27. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Gorica 2 0 Krka Nova Gorica
17:45 9-12 Krško 1 3 Maribor Krško

Sobota, 3. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 13-16 Gorica 1 1 Celje Nova Gorica
17:00 13-16 Rudar Velenje 0 0 Domžale Velenje
17:45 13-16 Maribor 4 0 Luka Koper Maribor

Nedelja, 4. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 13-16 Krka 1 1 Zavrč Novo mesto
17:45 13-16 Olimpija 5 0 Krško Ljubljana

Petek, 16. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 13-16 Zavrč 1 2 Gorica Zavrč

Sobota, 17. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 13-16 Celje 1 3 Maribor Celje
20:00 13-16 Krško 0 0 Rudar Velenje Krško
20:00 13-16 Domžale 3 0 Krka Domžale

Nedelja, 18. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 13-16 Luka Koper 1 2 Olimpija Koper

Sobota, 24. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 13-16 Zavrč 0 1 Celje Zavrč
17:00 13-16 Rudar Velenje 1 0 Luka Koper Velenje

Nedelja, 25. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 13-16 Krka 2 0 Krško Novo mesto
17:45 13-16 Gorica 0 1 Domžale Nova Gorica

Petek, 30. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 13-16 Krško 1 0 Gorica Krško

Sobota, 31. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:30 13-16 Celje 0 4 Olimpija Celje
15:30 13-16 Domžale 0 1 Zavrč Domžale
17:45 13-16 Maribor 7 1 Rudar Velenje Maribor
20:00 13-16 Luka Koper 0 0 Krka Koper

Petek, 6. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 17-20 Zavrč 1 1 Krško Zavrč

Sobota, 7. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:45 17-20 Rudar Velenje 1 3 Olimpija Velenje

Nedelja, 8. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20 Krka 0 2 Maribor Novo mesto
15:30 17-20 Domžale 2 2 Celje Domžale
17:45 17-20 Gorica 1 2 Luka Koper Nova Gorica

Sobota, 21. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 17-20 Luka Koper 3 1 Zavrč Koper
20:15 13-16 Olimpija 2 2 Maribor Ljubljana

Nedelja, 22. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 17-20 Celje 1 0 Rudar Velenje Celje

Sreda, 25. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 17-20 Olimpija 3 1 Krka Ljubljana
17:30 17-20 Krško 1 1 Domžale Krško
17:30 17-20 Maribor 4 2 Gorica Maribor

Sobota, 28. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:30 17-20 Krško 0 0 Celje Krško
15:30 17-20 Rudar Velenje 1 1 Krka Velenje
17:30 17-20 Maribor 3 3 Zavrč Maribor
20:00 17-20 Luka Koper 0 2 Domžale Koper

Nedelja, 29. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 17-20 Olimpija 0 2 Gorica Ljubljana

Sreda, 2. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 17-20 Gorica 1 0 Rudar Velenje Nova Gorica
16:00 17-20 Celje 1 0 Krka Celje
16:00 17-20 Krško 0 1 Luka Koper Krško
16:00 17-20 Zavrč 1 2 Olimpija Zavrč
18:00 17-20 Domžale 0 0 Maribor Domžale

Sobota, 5. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:30 21-24 Rudar Velenje 1 0 Zavrč Velenje
17:30 21-24 Maribor 6 0 Krško Maribor
20:00 21-24 Luka Koper 1 2 Celje Koper

Nedelja, 6. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
13:00 21-24 Krka 1 0 Gorica Novo mesto
17:30 21-24 Olimpija 0 0 Domžale Ljubljana

Petek, 11. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 21-24 Zavrč 2 1 Krka Zavrč

Sobota, 12. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Domžale 4 0 Rudar Velenje Domžale
15:00 21-24 Celje 2 2 Gorica Celje
17:30 21-24 Krško 2 1 Olimpija Krško

Nedelja, 13. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 21-24 Luka Koper 0 5 Maribor Koper

Sobota, 27. 2.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Gorica 2 2 Zavrč Nova Gorica
15:00 21-24 Rudar Velenje 0 1 Krško Velenje
16:55 21-24 Maribor 0 1 Celje Maribor

Nedelja, 28. 2.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Krka 3 1 Domžale Novo mesto
16:55 21-24 Olimpija 2 0 Luka Koper Ljubljana

Sobota, 5. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Celje 0 0 Zavrč Celje
17:00 21-24 Luka Koper 0 1 Rudar Velenje Koper
20:15 21-24 Maribor 0 0 Olimpija Maribor

Nedelja, 6. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Krško 3 0 Krka Krško
16:55 21-24 Domžale 1 1 Gorica Domžale

Petek, 11. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 25-28 Zavrč 0 1 Domžale Zavrč

Sobota, 12. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 25-28 Gorica 1 0 Krško Nova Gorica
16:55 25-28 Rudar Velenje 0 3 Maribor Velenje

Nedelja, 13. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 25-28 Krka 0 1 Luka Koper Novo mesto
16:55 25-28 Olimpija 0 0 Celje Ljubljana

Petek, 18. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 25-28 Luka Koper 1 1 Gorica Koper

Sobota, 19. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:55 25-28 Maribor 2 1 Krka Maribor
15:00 25-28 Celje 1 2 Domžale Celje
19:00 25-28 Krško 0 1 Zavrč Krško

Nedelja, 20. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:55 25-28 Olimpija 5 0 Rudar Velenje Ljubljana

Sobota, 2. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 25-28 Krka 0 2 Olimpija Novo mesto
16:55 25-28 Gorica 0 2 Maribor Nova Gorica
19:00 25-28 Rudar Velenje 2 0 Celje Velenje
19:00 25-28 Domžale 2 3 Krško Domžale

Nedelja, 3. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 25-28 Zavrč 1 3 Luka Koper Zavrč

Sreda, 6. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 25-28 Gorica 1 1 Olimpija Nova Gorica
16:00 25-28 Krka 1 5 Rudar Velenje Novo mesto
17:00 25-28 Celje 0 1 Krško Celje
18:00 25-28 Zavrč 0 0 Maribor Zavrč
18:00 25-28 Domžale 1 1 Luka Koper Domžale

Sobota, 9. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 29-32 Maribor 2 1 Domžale Maribor
19:00 29-32 Rudar Velenje 1 0 Gorica Velenje

Nedelja, 10. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 29-32 Krka 1 1 Celje Novo mesto
16:55 29-32 Olimpija 1 1 Zavrč Ljubljana
19:00 29-32 Luka Koper 0 1 Krško Koper

Sobota, 16. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 29-32 Celje 3 0 Luka Koper Celje
16:55 29-32 Domžale 0 1 Olimpija Domžale
19:00 29-32 Gorica 1 0 Krka Nova Gorica

Nedelja, 17. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 29-32 Krško 1 3 Maribor Krško
19:00 29-32 Zavrč 0 2 Rudar Velenje Zavrč

Sobota, 23. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 29-32 Olimpija 0 1 Krško Ljubljana
19:00 29-32 Gorica 1 2 Celje Nova Gorica
19:00 29-32 Rudar Velenje 1 2 Domžale Velenje

Nedelja, 24. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 29-32 Krka 2 0 Zavrč Novo mesto
16:55 29-32 Maribor 2 2 Luka Koper Maribor

Sreda, 27. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 29-32 Krško 1 1 Rudar Velenje Krško

Petek, 29. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 29-32 Zavrč 1 1 Gorica Zavrč

Sobota, 30. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 29-32 Celje 0 0 Maribor Celje
19:00 29-32 Domžale 1 1 Krka Domžale

Nedelja, 1. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 29-32 Luka Koper 1 2 Olimpija Koper

Petek, 6. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 33-36 Zavrč 0 1 Celje Zavrč

Sobota, 7. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 33-36 Rudar Velenje 0 2 Luka Koper Velenje
17:00 33-36 Krka 0 0 Krško Novo mesto
20:15 33-36 Olimpija 1 2 Maribor Ljubljana

Nedelja, 8. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 33-36 Gorica 0 2 Domžale Nova Gorica

Sreda, 11. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 33-36 Celje 1 3 Olimpija Celje
16:00 33-36 Maribor 2 3 Rudar Velenje Maribor
18:00 33-36 Krško 0 2 Gorica Krško
19:00 33-36 Domžale 0 0 Zavrč Domžale
19:00 33-36 Luka Koper 2 3 Krka Koper

Sobota, 14. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 33-36 Zavrč 1 1 Krško Zavrč
16:55 33-36 Krka 1 3 Maribor Novo mesto
16:55 33-36 Domžale 0 3 Celje Domžale
16:55 33-36 Rudar Velenje 0 1 Olimpija Velenje
16:55 33-36 Gorica 0 1 Luka Koper Nova Gorica

Sobota, 21. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 33-36 Luka Koper 1 0 Zavrč Koper
16:55 33-36 Maribor 2 3 Gorica Maribor
16:55 33-36 Celje 1 0 Rudar Velenje Celje
16:55 33-36 Krško 0 0 Domžale Krško
16:55 33-36 Olimpija 3 0 Krka Ljubljana
Kazalo