Slovenska nogometna liga, 2016-2017, spored po dnevih

Sobota, 16. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Rudar Velenje 1 1 Krško Velenje
20:15 1-4 Olimpija 1 0 Celje Ljubljana

Nedelja, 17. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Domžale 2 0 Kalcer Radomlje Domžale
18:15 1-4 Gorica 2 0 Aluminij Nova Gorica
20:15 1-4 Maribor 1 0 Luka Koper Maribor

Petek, 22. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:00 1-4 Celje 1 0 Gorica Celje

Sobota, 23. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Luka Koper 1 0 Aluminij Koper
20:15 1-4 Kalcer Radomlje 0 2 Olimpija Domžale

Nedelja, 24. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Krško 1 1 Domžale Krško
20:15 1-4 Maribor 2 0 Rudar Velenje Maribor

Sobota, 30. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4 Gorica 2 1 Kalcer Radomlje Nova Gorica
20:15 1-4 Rudar Velenje 2 0 Luka Koper Velenje

Nedelja, 31. 7.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Aluminij 2 4 Celje Kidričevo
20:15 1-4 Domžale 2 2 Maribor Domžale

Ponedeljek, 1. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4 Olimpija 3 1 Krško Ljubljana

Sobota, 6. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Krško 1 0 Gorica Krško
18:15 1-4 Kalcer Radomlje 2 2 Aluminij Domžale
20:15 1-4 Luka Koper 2 1 Celje Koper

Nedelja, 7. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 1-4 Rudar Velenje 0 2 Domžale Velenje

Ponedeljek, 8. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 1-4 Maribor 1 1 Olimpija Maribor

Petek, 12. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 5-8 Celje 0 0 Kalcer Radomlje Celje

Sobota, 13. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:55 5-8 Gorica 2 1 Maribor Nova Gorica
20:15 5-8 Domžale 2 0 Luka Koper Domžale

Nedelja, 14. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:30 5-8 Aluminij 3 0 Krško Kidričevo
20:15 5-8 Olimpija 0 2 Rudar Velenje Ljubljana

Sobota, 20. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 5-8 Luka Koper 3 0 Kalcer Radomlje Koper
18:15 5-8 Rudar Velenje 1 2 Gorica Velenje
20:15 5-8 Domžale 1 3 Olimpija Domžale

Nedelja, 21. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 5-8 Krško 1 0 Celje Krško
20:15 5-8 Maribor 0 2 Aluminij Maribor

Petek, 26. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 5-8 Kalcer Radomlje 2 2 Krško Radomlje
20:15 5-8 Gorica 3 1 Domžale Nova Gorica

Sobota, 27. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 5-8 Olimpija 0 1 Luka Koper Ljubljana

Nedelja, 28. 8.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 5-8 Aluminij 0 3 Rudar Velenje Kidričevo
20:15 5-8 Celje 0 3 Maribor Celje

Petek, 9. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:15 5-8 Domžale 2 0 Aluminij Domžale

Sobota, 10. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 5-8 Rudar Velenje 1 3 Celje Velenje
20:15 5-8 Maribor 4 0 Kalcer Radomlje Maribor
20:15 5-8 Luka Koper 1 0 Krško Koper

Nedelja, 11. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 5-8 Olimpija 1 0 Gorica Ljubljana

Sobota, 17. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Celje 2 1 Domžale Celje
18:15 9-12 Kalcer Radomlje 2 2 Rudar Velenje Domžale
20:15 9-12 Krško 1 2 Maribor Krško

Nedelja, 18. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Aluminij 0 3 Olimpija Kidričevo

Sreda, 21. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Aluminij 0 0 Gorica Kidričevo
18:15 9-12 Kalcer Radomlje 0 5 Domžale Domžale
18:15 9-12 Celje 0 1 Olimpija Celje
18:15 9-12 Krško 1 0 Rudar Velenje Krško
20:15 9-12 Luka Koper 1 2 Maribor Koper

Sobota, 24. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 9-12 Gorica 0 1 Celje Nova Gorica
18:15 9-12 Domžale 5 0 Krško Domžale
20:15 9-12 Olimpija 2 0 Kalcer Radomlje Ljubljana

Nedelja, 25. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 9-12 Aluminij 0 0 Luka Koper Kidričevo
16:55 9-12 Rudar Velenje 1 1 Maribor Velenje

Sreda, 28. 9.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
18:15 9-12 Gorica 1 1 Luka Koper Nova Gorica

Sobota, 1. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 9-12 Celje 1 0 Aluminij Celje
18:00 9-12 Luka Koper 1 4 Rudar Velenje Koper
20:15 9-12 Maribor 3 1 Domžale Maribor

Nedelja, 2. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 9-12 Krško 1 2 Olimpija Krško
19:00 9-12 Kalcer Radomlje 2 4 Gorica Domžale

Petek, 14. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
20:00 13-16 Gorica 1 1 Krško Nova Gorica

Sobota, 15. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 13-16 Aluminij 2 1 Kalcer Radomlje Kidričevo
17:00 13-16 Domžale 3 1 Rudar Velenje Domžale
20:30 13-16 Olimpija 1 3 Maribor Ljubljana

Nedelja, 16. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 13-16 Celje 1 1 Luka Koper Celje

Petek, 21. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
19:00 13-16 Kalcer Radomlje 0 3 Celje Domžale

Sobota, 22. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 13-16 Krško 2 2 Aluminij Krško
18:00 13-16 Luka Koper 1 3 Domžale Koper
20:15 13-16 Maribor 1 0 Gorica Maribor

Nedelja, 23. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 13-16 Rudar Velenje 0 0 Olimpija Velenje

Sobota, 29. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 13-16 Celje 0 3 Krško Celje
20:15 13-16 Olimpija 1 0 Domžale Ljubljana

Nedelja, 30. 10.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 13-16 Aluminij 0 0 Maribor Kidričevo
16:00 13-16 Kalcer Radomlje 1 3 Luka Koper Domžale
18:00 13-16 Gorica 1 3 Rudar Velenje Nova Gorica

Sobota, 5. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 13-16 Rudar Velenje 0 0 Aluminij Velenje
18:00 13-16 Domžale 5 0 Gorica Domžale
20:15 13-16 Maribor 2 0 Celje Maribor

Nedelja, 6. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 13-16 Krško 1 1 Kalcer Radomlje Krško
16:55 13-16 Luka Koper 1 2 Olimpija Koper

Sobota, 19. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20 Celje 4 0 Rudar Velenje Celje
16:00 17-20 Krško 0 0 Luka Koper Krško
20:15 17-20 Gorica 1 1 Olimpija Nova Gorica

Nedelja, 20. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20 Aluminij 0 4 Domžale Kidričevo
16:55 17-20 Kalcer Radomlje 0 3 Maribor Domžale

Petek, 25. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 17-20 Rudar Velenje 2 0 Kalcer Radomlje Velenje

Sobota, 26. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 17-20 Domžale 2 1 Celje Domžale
18:00 17-20 Luka Koper 0 0 Gorica Koper
20:15 17-20 Maribor 4 0 Krško Maribor

Nedelja, 27. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 17-20 Olimpija 3 0 Aluminij Ljubljana

Sreda, 30. 11.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 17-20 Rudar Velenje 2 2 Krško Velenje
16:00 17-20 Gorica 3 0 Aluminij Nova Gorica
18:00 17-20 Domžale 0 2 Kalcer Radomlje Domžale
18:00 17-20 Olimpija 2 1 Celje Ljubljana
20:15 17-20 Maribor 4 0 Luka Koper Maribor

Sobota, 3. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20 Celje 1 1 Gorica Celje
16:00 17-20 Luka Koper 1 0 Aluminij Koper
20:15 17-20 Maribor 1 0 Rudar Velenje Maribor

Nedelja, 4. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 17-20 Krško 0 0 Domžale Krško
16:55 17-20 Kalcer Radomlje 1 4 Olimpija Domžale

Sobota, 10. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
12:00 21-24 Aluminij 2 1 Celje Kidričevo
14:00 21-24 Gorica 1 1 Kalcer Radomlje Nova Gorica
16:00 21-24 Rudar Velenje 2 2 Luka Koper Velenje
16:55 21-24 Domžale 3 2 Maribor Domžale

Nedelja, 11. 12.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:55 21-24 Olimpija 1 1 Krško Ljubljana

Sobota, 25. 2.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Kalcer Radomlje 0 3 Aluminij Domžale
16:00 21-24 Rudar Velenje 1 1 Domžale Velenje
20:15 21-24 Maribor 1 0 Olimpija Maribor

Nedelja, 26. 2.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Krško 1 2 Gorica Krško
16:55 21-24 Luka Koper 1 1 Celje Koper

Sobota, 4. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Celje 1 0 Kalcer Radomlje Celje
17:00 21-24 Domžale 0 1 Luka Koper Domžale
20:15 21-24 Gorica 2 4 Maribor Nova Gorica

Nedelja, 5. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Aluminij 1 1 Krško Kidričevo
16:55 21-24 Olimpija 2 4 Rudar Velenje Ljubljana

Sobota, 11. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 21-24 Rudar Velenje 1 3 Gorica Velenje
18:00 21-24 Luka Koper 4 1 Kalcer Radomlje Koper
20:15 21-24 Maribor 4 1 Aluminij Maribor

Nedelja, 12. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 21-24 Krško 2 3 Celje Krško
16:55 21-24 Domžale 1 0 Olimpija Domžale

Sobota, 18. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 25-28 Gorica 3 1 Domžale Nova Gorica
18:00 25-28 Kalcer Radomlje 0 2 Krško Domžale
20:15 25-28 Celje 1 1 Maribor Celje

Nedelja, 19. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
15:00 25-28 Aluminij 3 0 Rudar Velenje Kidričevo
16:55 25-28 Olimpija 1 1 Luka Koper Ljubljana

Sreda, 29. 3.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 25-28 Luka Koper Krško Koper
16:00 25-28 Maribor Kalcer Radomlje Maribor
16:00 25-28 Rudar Velenje Celje Velenje
16:00 25-28 Olimpija Gorica Ljubljana

Sobota, 1. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 25-28 Krško Maribor Krško
16:00 25-28 Kalcer Radomlje Rudar Velenje Domžale
16:00 25-28 Celje Domžale Celje
16:00 25-28 Aluminij Olimpija Kidričevo
16:00 25-28 Gorica Luka Koper Nova Gorica

Sobota, 8. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 25-28 Aluminij Gorica Kidričevo
16:00 25-28 Celje Olimpija Celje
16:00 25-28 Kalcer Radomlje Domžale Domžale
16:00 25-28 Krško Rudar Velenje Krško
16:00 25-28 Luka Koper Maribor Koper

Sobota, 15. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 29-32 Aluminij Luka Koper Kidričevo
16:00 29-32 Gorica Celje Nova Gorica
16:00 29-32 Olimpija Kalcer Radomlje Ljubljana
16:00 29-32 Domžale Krško Domžale
16:00 29-32 Rudar Velenje Maribor Velenje

Sobota, 22. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 29-32 Celje Aluminij Celje
16:00 21-24 Kalcer Radomlje Gorica Domžale
16:00 29-32 Krško Olimpija Krško
16:00 29-32 Maribor Domžale Maribor
16:00 29-32 Luka Koper Rudar Velenje Koper

Sobota, 29. 4.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 29-32 Celje Luka Koper Celje
16:00 29-32 Aluminij Kalcer Radomlje Kidričevo
16:00 29-32 Gorica Krško Nova Gorica
16:00 29-32 Olimpija Maribor Ljubljana
16:00 29-32 Domžale Rudar Velenje Domžale

Sobota, 6. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 29-32 Kalcer Radomlje Celje Domžale
16:00 29-32 Krško Olimpija Krško
16:00 29-32 Maribor Gorica Maribor
16:00 29-32 Rudar Velenje Aluminij Velenje
16:00 29-32 Luka Koper Domžale Koper

Sreda, 10. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 33-36 Kalcer Radomlje Luka Koper Domžale
16:00 33-36 Celje Krško Celje
16:00 33-36 Aluminij Maribor Kidričevo
16:00 33-36 Gorica Rudar Velenje Nova Gorica
16:00 33-36 Olimpija Domžale Ljubljana

Sobota, 13. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 33-36 Krško Kalcer Radomlje Krško
16:00 33-36 Maribor Celje Maribor
16:00 33-36 Rudar Velenje Aluminij Velenje
16:00 33-36 Domžale Gorica Domžale
16:00 33-36 Luka Koper Olimpija Koper

Sobota, 20. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 33-36 Olimpija Nova Gorica
16:00 33-36 Aluminij Domžale Kidričevo
16:00 33-36 Celje Rudar Velenje Celje
16:00 33-36 Kalcer Radomlje Maribor Domžale
16:00 33-36 Krško Luka Koper Krško

Sobota, 27. 5.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 33-36 Luka Koper Gorica Koper
16:00 33-36 Olimpija Aluminij Ljubljana
16:00 33-36 Domžale Celje Domžale
16:00 33-36 Rudar Velenje Kalcer Radomlje Velenje
16:00 33-36 Maribor Krško Maribor
Kazalo