Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Velenje | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Domžale | |||||||||
18:15 | 1-4 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 1-4 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Krško | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | 1-4 |
|
Velenje | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Kidričevo | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | 1-4 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Krško | |||||||||
18:15 | 1-4 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 1-4 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 1-4 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | 1-4 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 5-8 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 | 5-8 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | 5-8 |
|
Kidričevo | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 5-8 |
|
Velenje | |||||||||
18:15 | 5-8 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 5-8 |
|
Krško | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 5-8 |
|
Radomlje | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | 5-8 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 5-8 |
|
Kidričevo | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 | 5-8 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 5-8 |
|
Velenje | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Maribor | |||||||||
20:15 | 5-8 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 5-8 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Celje | |||||||||
18:15 | 9-12 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 9-12 |
|
Krško |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Kidričevo |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Kidričevo | |||||||||
18:15 | 9-12 |
|
Domžale | |||||||||
18:15 | 9-12 |
|
Celje | |||||||||
18:15 | 9-12 |
|
Krško | |||||||||
20:15 | 9-12 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 9-12 |
|
Domžale | |||||||||
18:15 | 9-12 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 9-12 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 9-12 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 9-12 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 | 9-12 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 9-12 |
|
Celje | |||||||||
18:00 | 9-12 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 9-12 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 9-12 |
|
Krško | |||||||||
19:00 | 9-12 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 13-16 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Kidričevo | |||||||||
17:00 | 13-16 |
|
Domžale | |||||||||
20:30 | 13-16 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 13-16 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | 13-16 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 13-16 |
|
Krško | |||||||||
18:00 | 13-16 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 13-16 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 13-16 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Celje | |||||||||
20:15 | 13-16 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 13-16 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:00 | 13-16 |
|
Domžale | |||||||||
18:00 | 13-16 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 13-16 |
|
Velenje | |||||||||
18:00 | 13-16 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 13-16 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 13-16 |
|
Krško | |||||||||
16:55 | 13-16 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17-20 |
|
Celje | |||||||||
16:00 | 17-20 |
|
Krško | |||||||||
20:15 | 17-20 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17-20 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 17-20 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 17-20 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 17-20 |
|
Domžale | |||||||||
18:00 | 17-20 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 17-20 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 17-20 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 17-20 |
|
Velenje | |||||||||
16:00 | 17-20 |
|
Nova Gorica | |||||||||
18:00 | 17-20 |
|
Domžale | |||||||||
18:00 | 17-20 |
|
Ljubljana | |||||||||
20:15 | 17-20 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17-20 |
|
Celje | |||||||||
16:00 | 17-20 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 17-20 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | 17-20 |
|
Krško | |||||||||
16:55 | 17-20 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | 21-24 |
|
Kidričevo | |||||||||
14:00 | 21-24 |
|
Nova Gorica | |||||||||
16:00 | 21-24 |
|
Velenje | |||||||||
16:55 | 21-24 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 21-24 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Domžale | |||||||||
16:00 | 21-24 |
|
Velenje | |||||||||
20:15 | 21-24 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Krško | |||||||||
16:55 | 21-24 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Celje | |||||||||
17:00 | 21-24 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 21-24 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 21-24 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 21-24 |
|
Velenje | |||||||||
18:00 | 21-24 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 21-24 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 21-24 |
|
Krško | |||||||||
16:55 | 21-24 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 25-28 |
|
Nova Gorica | |||||||||
18:00 | 25-28 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 25-28 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 25-28 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 25-28 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 25-28 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 25-28 |
|
Velenje | |||||||||
18:00 | 25-28 |
|
Domžale | |||||||||
19:30 | 25-28 |
|
Maribor | |||||||||
20:15 | 25-28 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 25-28 |
|
Celje | |||||||||
18:00 | 25-28 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 25-28 |
|
Krško |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 25-28 |
|
Kidričevo | |||||||||
18:00 | 25-28 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 25-28 |
|
Krško | |||||||||
18:00 | 25-28 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 25-28 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 25-28 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 25-28 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 29-32 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 29-32 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 29-32 |
|
Kidričevo | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Domžale | |||||||||
20:15 | 29-32 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 29-32 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 29-32 |
|
Celje | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 29-32 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 29-32 |
|
Krško |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 29-32 |
|
Domžale |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 29-32 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:30 | 29-32 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | 29-32 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 29-32 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 | 29-32 |
|
Krško |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | 29-32 |
|
Radomlje | |||||||||
18:00 | 29-32 |
|
Koper | |||||||||
20:15 | 29-32 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 29-32 |
|
Velenje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 33-36 |
|
Radomlje | |||||||||
19:00 | 33-36 |
|
Celje |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 33-36 |
|
Nova Gorica | |||||||||
20:15 | 33-36 |
|
Ljubljana |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 33-36 |
|
Kidričevo |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 | 33-36 |
|
Krško | |||||||||
20:15 | 33-36 |
|
Koper |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | 33-36 |
|
Ptuj | |||||||||
18:00 | 33-36 |
|
Velenje | |||||||||
20:15 | 33-36 |
|
Maribor |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 33-36 |
|
Krško | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Domžale | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Celje | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Kidričevo | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Nova Gorica |
Ura | Skupina | Reprezentance | Mesto | TV | Poročilo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 | 33-36 |
|
Koper | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Ljubljana | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Domžale | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Velenje | |||||||||
16:55 | 33-36 |
|
Maribor |
Neveljaven email naslov