FIFA SP v nogometu 2018, spored po dnevih

Četrtek, 14. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
17:00 A Rusija 5 0 Savdska Arabija Moskva - Lužniki TV SLO 2

Petek, 15. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 A Egipt 0 1 Urugvaj Jekaterinburg TV SLO 2
17:00 B Maroko 0 1 Iran St. Peterburg TV SLO 2
20:00 B Portugalska 3 3 Španija Soči TV SLO 2

Sobota, 16. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
12:00 C Francija 2 1 Avstralija Kazan TV SLO 2
15:00 D Argentina 1 1 Islandija Moskva - Spartak TV SLO 2
18:00 C Peru 0 1 Danska Saransk TV SLO 2
21:00 D Hrvaška 2 0 Nigerija Kaliningrad TV SLO 2

Nedelja, 17. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 E Kostarika 0 1 Srbija Samara TV SLO 2
17:00 F Nemčija 0 1 Mehika Moskva - Lužniki TV SLO 2
20:00 E Brazilija 1 1 Švica Rostov TV SLO 2

Ponedeljek, 18. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 F Švedska 1 0 Južna Koreja Nižni Novgorod TV SLO 2
17:00 G Belgija 3 0 Panama Soči TV SLO 2
20:00 G Tunizija 1 2 Anglija Volgograd TV SLO 2

Torek, 19. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 H Kolumbija 1 2 Japonska Saransk TV SLO 2
17:00 H Poljska 1 2 Senegal Moskva - Spartak TV SLO 2
20:00 A Rusija 3 1 Egipt St. Peterburg TV SLO 2

Sreda, 20. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 B Portugalska 1 0 Maroko Moskva - Lužniki TV SLO 2
17:00 A Urugvaj 1 0 Savdska Arabija Rostov TV SLO 2
20:00 B Iran 0 1 Španija Kazan TV SLO 2

Četrtek, 21. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 C Danska 1 1 Avstralija Samara TV SLO 2
17:00 C Francija 1 0 Peru Jekaterinburg TV SLO 2
20:00 D Argentina 0 3 Hrvaška Nižni Novgorod TV SLO 2

Petek, 22. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 E Brazilija 2 0 Kostarika St. Peterburg TV SLO 2
17:00 D Nigerija 2 0 Islandija Volgograd TV SLO 2
20:00 E Srbija 1 2 Švica Kaliningrad TV SLO 2

Sobota, 23. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 G Belgija 5 2 Tunizija Moskva - Spartak TV SLO 2
17:00 F Južna Koreja 1 2 Mehika Rostov TV SLO 2
20:00 F Nemčija 2 1 Švedska Soči TV SLO 2

Nedelja, 24. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
14:00 G Anglija 6 1 Panama Nižni Novgorod TV SLO 2
17:00 H Japonska 2 2 Senegal Jekaterinburg TV SLO 2
20:00 H Poljska 0 3 Kolumbija Kazan TV SLO 2

Ponedeljek, 25. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 A Urugvaj 3 0 Rusija Samara TV SLO 2
16:00 A Savdska Arabija 2 1 Egipt Volgograd TV Maribor
20:00 B Španija 2 2 Maroko Kaliningrad TV Maribor
20:00 B Iran 1 1 Portugalska Saransk TV SLO 2

Torek, 26. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 C Danska 0 0 Francija Moskva - Lužniki TV SLO 2
16:00 C Avstralija 0 2 Peru Soči TV Maribor
20:00 D Islandija 1 2 Hrvaška Rostov TV Maribor
20:00 D Nigerija 1 2 Argentina St. Peterburg TV SLO 2

Sreda, 27. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 F Južna Koreja 2 0 Nemčija Kazan TV SLO 2
16:00 F Mehika 0 3 Švedska Jekaterinburg TV Maribor
20:00 E Švica 2 2 Kostarika Nižni Novgorod TV Maribor
20:00 E Srbija 0 2 Brazilija Moskva - Spartak TV SLO 2

Četrtek, 28. 6.

Ura Skupina Reprezentance Mesto TV Poročilo
16:00 H Japonska 0 1 Poljska Volgograd TV Maribor
16:00 H Senegal 0 1 Kolumbija Samara TV SLO 2
20:00 G Anglija 0 1 Belgija Kaliningrad TV SLO 2
20:00 G Panama 1 2 Tunizija Saransk TV Maribor
Facebook

Za prikaz vsebine morate omogočiti vtičnike za družbena omrežja (Twitter, Facebook, Scribble, ...), ki uporabljajo piškotke za sledenje uporabnikov.

S pritiskom se strinjate z uporabo piškotkov!