Komentar na novico: Zapis na spletni strani SDS-a: Janković na ...
Zapis na spletni strani SDS-a: Janković na oblast s strašenjem "novih" državljanov Na spletni strani SDS-a se je pojavil zapis, ki trdi, da je Pozitivna Slovenija s strašenjem skupine državljanov dobila zmagovalne glasove. SDS: Gre za komentar obiskovalca in ne stranke.
Komentar uporabnika: Pahana
Pahana
# 11.12.2011 ob 21:30
Prijavi neprimerno vsebino
Hardworker s kakšno pravico ti pišeš klevete O MENI?

Boš sedaj trdil da latinosi so prišli delat v slovenijo na gradbišča za 8 ur 174 mesečno??

Veš veriga je močna samo toliko kolikor njen najšibkejši člen. Njim ni bilo v interesu delati 8 ur in potem ostali dan kaj gledati TV? V soboto početi kaj?

Morda si kdaj delal kje na terenu celo v tujjini in vem da če je temu bilo tako nisi delal samo 8 ur ampak več in dlje.

Jst pravim OK prišli so in delali so naj bodo PLAČANI in morali bi biti PLAČANI VEČ za nadurno delo. Potem bi Hilda rekla jebemti bolje da Miha dela kakor Zoran nadure cepa.

Ker pa so tuji delavci prvo sami sebe POHODILI in vzeli vsako suženjsko obliko dela so tako škodovali tudi domačim gradbincem.
- 6 glasov
Kazalo