Trenutno se predvaja:

Andrej Šavko, odgovorni urednik
andrej.savko@rtvslo.si

Tjaša Škamperle, urednica informativnega programa
tjasa.skamperle@rtvslo.si

false

Blaž Maljevac, urednik uredništva dnevnega programa
blaz.maljevac@rtvslo.si

Mateja Brežan
mateja.brezan@rtvslo.si

Ladislav Bandelj
lado.bandelj@rtvslo.si

Nataša Benčič
natasa.bencic@rtvslo.si

Tjaša Lotrič
tjasa.lotric@rtvslo.si

Jasna Preskar
jasna.preskar@rtvslo.si

Lea Širok
lea.sirok@rtvslo.si

Zdenka Tomulič
zdenka.tomulic@rtvslo.si

Nataša Uršič
natasa.ursic@rtvslo.si

Karin Zorn
karin.zorn@rtvslo.si

Nataša Ugrin Tomšič
natasa.ugrin@rtvslo.si

Ingrid Kašca Bucik
ingrid.kasca@rtvslo.si

Bojan Kralj
bojan.kralj@rtvslo.si

Primož Čepar
primoz.cepar@rtvslo.si

Barbara Kampos
barbara.kampos@rtvslo.si

Kaja Šašek
kaja.sasek@rtvslo.si

Jana Samsa
jana.samsa@rtvslo.si

Jožica Kokol
jozica.kokol@rtvslo.si

Neda Korenika
neda.korenika@rtvslo.si

Katja Mazi
katja.mazi@rtvslo.si

Vesna Potočar Godnič
vesna.potocar@rtvslo.si

Maja Kirar
maja.kirar@rtvslo.si

Ljuba Sušanj
ljuba.susanj@rtvslo.si

Smiljana Baranja
smiljana.baranja@rtvslo.si

Neva Zajc
neva.zajc@rtvslo.si

Mojca Klarič
mojca.klaric@rtvslo.si

Branko Laginja
branko.laginja@rtvslo.si

Janja Lešnik
janja.lesnik@rtvslo.si

Loredana Vergan
loredana.vergan@rtvslo.si

Boštjan Simčič
bostjan.simcic@rtvslo.si

Anita Urbančič
anita.urbancic@rtvslo.si

Irena Stepan
irena.stepan@rtvslo.si

Barbara Čepirlo
barbara.cepirlo@rtvslo.si

Alen Končar
alen.koncar@rtvslo.si

Mojca Maljevac, lektor
mojca.maljevac@rtvslo.si

Sandi Škvarč
sandi.skvarc@rtvslo.si

Edi Klemenčič
edi.klemencic@rtvslo.si

Armando Šturman
armando.sturman@rtvslo.si

Lea Hedžet
lea.hedzet@rtvslo.si

Tatjana Gregorič
tatjana.gregoric@rtvslo.si

Goran Gregorič
goran.gregoric@rtvslo.si

Alen Poniš
alen.ponis@rtvslo.si

Tadej Gorup
tadej.gorup@rtvslo.si

Ksenija Kos
ksenija.kos@rtvslo.si

Tomaž Cindrič
tomaz.cindric@rtvslo.si

Tadej Tadič
tadej.tadic@rtvslo.si

Mitja Maršič
mitja.marsic@rtvslo.si

Daniel Matič
daniel.matic@rtvslo.si

Boštjan Simčič
bostjan.simcic@rtvslo.si

Igor Valentinčič
igor.valentincic@rtvslo.si

Samuel Simonovič
samuel.simonovic@rtvslo.si

Egon Terčič
egon.tercic@rtvslo.si

Jaka Žagar
jaka.zagar@rtvslo.si

Jure Colja
jure.colja@rtvslo.si

Drago Hrvatin
drago.hrvatin@rtvslo.si

Dimitrij Jazbec
dimitrij.jazbec@rtvslo.si

Maksim Vergan
maksim.vergan@rtvslo.si

Bojan Hlastec
bojan.hlastec@rtvslo.si

Danej Brakić
danej.brakic@rtvslo.si

Jadranko Oblak
jadranko.oblak@rtvslo.si

Kristina Klecin
kristina.klecin@rtvslo.si

Tadeja Hren
tadeja.hren@rtvslo.si