TV Koper Capodistria


TV Koper Capodistria,

00:00 Ora musica
00:15 Tuttoggi - II edizione
00:30 TV transfrontaliera - TG R
00:50 Infocanale
07:30 Infocanale
12:00 Sci alpino: Slalom gigante
12:30 Sci alpino: Slalom gigante
13:20 Biathlon: Inseguimento (f),
14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews
14:30 Biker explorer
15:00 Biathlon: Inseguimento (m),
15:55 Calcio: Maribor - Luka
18:00 Ciklus filmov študentov
18:35 Vreme
18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione
19:25 TG sport
19:30 Tuttoggi mondo
19:40 Domani e' domenica - rubrica
19:50 Il settimanale
20:20 Viaggiatore immobile -
21:15 City Folk
21:45 Videomotori
22:00 Tuttoggi- II edizione
22:15 Una ciacolada con . . .
22:45 Il giardino dei sogni
23:30 Tuttoggi attualita'

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

20:00 Tarča: Politični šah, pat ali mat?
21:30 Prava ideja!

TV SLO 2

21:00 Nogomet - evropska liga: Benfica : Juventus, polfinale, prenos iz Lizbone
22:55 Dobrodošli pri Rileyjevih, angleško-ameriški film, ponovitev

TV SLO 3

21:05 Izjave ob predstavitvi kandidatne liste Sanjska služba
21:30 Žarišče

TV Koper

21:00 Calcio: Europa league,
21:50 Tuttoggi - II edizione

TV Maribor

21:05 Koroški obzornik,
21:35 Dnevnik TV Maribor, pon.

Prvi program

21:05 Literarni večer - William Shakespeare: ob 450. obl. rojstva
21:45 Glasba

Val 202

21:00 Minute za country: Waylon Jennings, Scotty Mccreery, Lee Ann Womack, Cole Swindell, Jerry Jeff Walker, Dwight Yoakam, Kacey Musgraves , Hank Snow
22:00 Zrcalo dneva, informativna oddaja

Ars

19:30 7. koncert Simfonikov RTV Slovenija /Kromatika/
22:00 Poročila

Radio Koper

20:00 Glasbeni abonma
22:00 Zrcalo dneva

Radio Capodistria

21:00 Luoghi e sapori
21:30 Mi ritorni in mente

Radio Maribor

21:00 Doktor Jazz
22:00 Zrcalo dneva radia Slovenija
Kazalo