TV Koper Capodistria


TV Koper Capodistria,

00:00 Ora musica
00:15 Tuttoggi - II edizione
00:30 TV transfrontaliera - TG R
00:50 Infocanale
07:30 Infocanale
12:00 Sci alpino: Slalom gigante
12:30 Sci alpino: Slalom gigante
13:20 Biathlon: Inseguimento (f),
14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews
14:30 Biker explorer
15:00 Biathlon: Inseguimento (m),
15:55 Calcio: Maribor - Luka
18:00 Ciklus filmov študentov
18:35 Vreme
18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione
19:25 TG sport
19:30 Tuttoggi mondo
19:40 Domani e' domenica - rubrica
19:50 Il settimanale
20:20 Viaggiatore immobile -
21:15 City Folk
21:45 Videomotori
22:00 Tuttoggi- II edizione
22:15 Una ciacolada con . . .
22:45 Il giardino dei sogni
23:30 Tuttoggi attualita'

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

06:55 Dobro jutro
10:40 Zdravje v Evropi: Norec v naši soseski, EBU koprodukcijska dokumentarna serija, ponovitev

TV SLO 2

10:15 Dobra ura z Milico, svetovalno-izobraževalna oddaja, ponovitev
11:30 Dobro jutro, ponovitev

TV SLO 3

10:00 Izredna seja Državnega zbora: 61. Izredna seja Državnega zbora, prenos
20:00 Aktualno

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

10:15 Odmevi TVS
10:55 Video strani

Prvi program

10:10 Pod pokrovko: Odprta kuhna
11:00 Poročila

Val 202

10:30 Novice
11:00 Varuh vas posluša - in se odziva na pisma poslušalcev, ki jih moti vrsta nepravilnosti pri naši primarni skrbi, skrbi za kulturo govora

Ars

10:05 Skladatelj tedna - Andrej Ešpaj
11:00 Poročila

Radio Koper

10:30 Poročila
11:00 Ob enajstih!

Radio Capodistria

09:35 Appuntamenti
10:35 Anteprima classifica

Radio Maribor

10:15 Rezervirano za ...
11:10 Aktualna tema
Kazalo