TV Slovenija 1


TV Slovenija 1,

07:00 Živ žav
07:00     Musti: Žabji kraljevič, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:05     Metka in Zverinko Zver: Snežna predstava, risanka, ponovitev oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:10     Nanigugu: Drevo, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:15     Neli in Cezar: Čudna reč, risanka, ponovitev EvrAV-NProd ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:20     Pravljice o zobnih miškah: Janezkov izgubljeni zob, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:25     Svet živali: Klovnska ribica Simon, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:30     Tip in Top: Letenje, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:35     Simfonorije: Grad, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:40     Pokukajmo na Zemljo: Tajska, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:45     Drago, debelušni zmajček: Praprot, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
07:50     Manja: Na zamrznjenem ribniku, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:00     Prihaja Nodi: Nodijeva obleka, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:10     Vse o Rozi: Gusarski zaklad, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:20     Kuhanje? Otročje lahko!: Čokoladni tartufi, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:30     Minuta v muzeju: Vasilij Kandinski: Nežni dogodek, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:35     Larina zvezdica: Risbica, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
08:40     Kuža Šap: Šap in Žabon, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje 08:55
08:50     Mili in Moli: Adi, risanka oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje 08:40
09:05     Knjiga o džungli: Ribolov, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
09:15     Pokukajmo na Zemljo: Turčija, risanka, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
09:20     Marcelino Kruh in vino: Samo danes, risana nanizanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
09:40     Pujsa Pepa: Dan talentov, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
09:45     Hura za Hopka: Skrivnostno kolo - Modre ritke, risana nanizanka oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
10:10     Minuta v muzeju: Mark Rothko: Svetlo rdeča na črni, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
10:15 Najboljša prijatelja: Lenina skrivnost, norveška otroška nadaljevanka, 6/7 EvrAV-NProd ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
10:45 Prisluhnimo tišini: Pridobljena okvara sluha, izobraževalno-svetovalna oddaja SloAV neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 10:40 Oddaja se arhivira.
11:20 Ozare, ponovitev SloAV neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. Oddaja se arhivira.
11:25 Obzorja duha: Post in otrok neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. Oddaja se arhivira.
12:00 Ljudje in zemlja, oddaja TV Koper-Capodistria neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
13:00 Prvi dnevnik neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
13:10 Vreme neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
13:15 Šport neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
13:20 Slovenski pozdrav, narodnozabavna oddaja, ponovitev SloAV neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. Oddaja se arhivira.
14:50 Imitacija življenja, ameriški film oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje 14:45
17:00 Poročila ob petih neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
17:05 Vreme neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
17:10 Šport neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
17:20 Rože in luči, poezija in glasba z Dušanom Velkaverhom, 2. del SloAV neposredni prenos prek spleta 17:15 Oddaja se arhivira.
17:35 Igralci brez maske: Marjeta Gregorač, 2. del SloAV neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
18:40 Prihaja Nodi: Nodi in razbiti krožniki, risanka EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje
18:55 Vreme neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:00 Dnevnik neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:25 Zrcalo tedna SloAV neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:40 Vreme neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:45 Šport neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:00 Oblast (III.): 23. del: Pravi odtenek rjave, danska nadaljevanka EvrAV ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
21:15 Intervju: Jože Morel neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 21:10 Oddaja se arhivira.
22:10 Poročila neposredni prenos prek spleta 22:00 Oddaja se arhivira.
22:20 Vreme neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
22:25 Šport neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
22:40 Tito, zadnje priče oporoke: Boj, hrvaška dokumentarna serija, 6/13, ponovitev EvrAV-NProd oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje 22:30
23:35 Slovenski magazin, ponovitev neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 23:25 Oddaja se arhivira.
00:05 Dnevnik, ponovitev neposredni prenos prek spleta 23:50 Oddaja se arhivira.
00:30 Zrcalo tedna, ponovitev SloAV neposredni prenos prek spleta 00:15 Oddaja se arhivira.
00:40 Vreme, ponovitev neposredni prenos prek spleta 00:25 Oddaja se arhivira.
00:45 Šport, ponovitev neposredni prenos prek spleta 00:30 Oddaja se arhivira.
00:55 Dnevnik Slovencev v Italiji neposredni prenos prek spleta 00:40 Oddaja se arhivira.
01:25 Info-kanal neposredni prenos prek spleta vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. Oddaja se arhivira.

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

19:45 Vreme
19:50 Šport

TV SLO 2

19:00 Točka, glasbena oddaja
19:50 Žrebanje Deteljice

TV SLO 3

19:30 Kronika, ponovitev
19:55 Sporočamo

TV Koper

19:45 Ora musica
20:00 Blue hole

TV Maribor

19:00 Informativni program TVS
20:00 Novice TV Maribor

Prvi program

19:45 Lahko noč, otroci: Adi Smolar: Pujsine vragolije
20:00 Četrtkov večer domačih pesmi in napevov

Val 202

19:30 Nocoj ne zamudite...
21:00 Minute za country: Waylon Jennings, Scotty Mccreery, Lee Ann Womack, Cole Swindell, Jerry Jeff Walker, Dwight Yoakam, Kacey Musgraves , Hank Snow

Ars

19:30 7. koncert Simfonikov RTV Slovenija /Kromatika/
22:00 Poročila

Radio Koper

19:00 Radijski dnevnik
20:00 Glasbeni abonma

Radio Capodistria

19:30 Il giornale della sera
20:00 La musica scelta di RC

Radio Maribor

18:05 Glasbeni četrtek
20:00 Glasbena sovzočja
Kazalo