TV Slovenija 3


TV Slovenija 3,

09:25 Kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
10:55
11:00 Utrip, ponovitev
13:30 Prvi dnevnik, ponovitev
17:30 Poročila ob petih, ponovitev
17:45 Kronika neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:55 Sporočamo neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:00 Tedenski izbor neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:15 Tedenski napovednik neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:30 Žarišče neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
06:00 VOLi in izvoli

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

19:45 Vreme
19:50 Šport

TV SLO 2

19:00 Točka, glasbena oddaja
19:50 Žrebanje Deteljice

TV SLO 3

19:30 Kronika, ponovitev
19:55 Sporočamo

TV Koper

19:45 Ora musica
20:00 Blue hole

TV Maribor

19:00 Informativni program TVS
20:00 Novice TV Maribor

Prvi program

19:45 Lahko noč, otroci: Adi Smolar: Pujsine vragolije
20:00 Četrtkov večer domačih pesmi in napevov

Val 202

19:30 Nocoj ne zamudite...
21:00 Minute za country: Waylon Jennings, Scotty Mccreery, Lee Ann Womack, Cole Swindell, Jerry Jeff Walker, Dwight Yoakam, Kacey Musgraves , Hank Snow

Ars

19:30 7. koncert Simfonikov RTV Slovenija /Kromatika/
22:00 Poročila

Radio Koper

19:00 Radijski dnevnik
20:00 Glasbeni abonma

Radio Capodistria

19:30 Il giornale della sera
20:00 La musica scelta di RC

Radio Maribor

18:05 Glasbeni četrtek
20:00 Glasbena sovzočja
Kazalo