TV Slovenija 3


TV Slovenija 3,

09:25 Kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
10:55
11:00 Utrip, ponovitev
13:30 Prvi dnevnik, ponovitev
17:30 Poročila ob petih, ponovitev
17:45 Kronika neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:55 Sporočamo neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:00 Tedenski izbor neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:15 Tedenski napovednik neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:30 Žarišče neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
06:00 VOLi in izvoli

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

06:55 Dobro jutro
10:35 Globus: Energetska revolucija, ponovitev

TV SLO 2

08:40 Harmonije Evrope: Grčija, ponovitev
08:55 Infodrom, dnevnik za otroke in mlade, ponovitev

TV SLO 3

08:00 Poročila
09:30 Poročila, ponovitev

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

06:57 Dobro jutro
10:15 Odmevi TVS

Prvi program

08:40 Obvestila
09:00 DNEVNI PROGRAM, Poročila

Val 202

08:45 Prigoda: O službi, ki je ni bilo
08:50 Napoved radijskega sporeda

Ars

08:00 Lirični utrinek - Rado Bordon: V tej čudni družbi
10:00 Poročila

Radio Koper

08:30 Poročila
09:00 Dopoldan in pol

Radio Capodistria

08:40 Robe del mio orto
09:00 Il diario di Athena

Radio Maribor

08:30 Infoservis
09:30 Gremo ven
Kazalo