TV Koper Capodistria


TV Koper Capodistria,

00:15 Infocanale
07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata
14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews
14:30 Se vivi una volta sola -
15:15 Videomotori
15:30 Le parole piu' belle,
16:00 City folk, replica
16:30 Nautilus, replica
17:00 Alpe adria, replica
17:30 Una ciacolada con . . .
18:00 Izostritev
18:35 Vreme
18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione
19:25 TG sport
19:30 TG events.it
19:45 Ora musica
20:00 Blue hole
20:30 L'eredita' di Henry Russell
22:00 Tuttoggi - II edizione
22:15 Videomotori
22:30 Primorska kronika
22:50 Izostritev
23:20 ISTRSKI MARATON
23:50 TV transfrontaliera - TG R

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

06:55 Dobro jutro
10:35 Globus: Energetska revolucija, ponovitev

TV SLO 2

10:15 Dobra ura z Boštjanom, izobraževalno-svetovalna oddaja, ponovitev
11:30 Dobro jutro, ponovitev

TV SLO 3

10:00 24. Redna seja Državnega zbora
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

10:15 Odmevi TVS
10:55 Video strani

Prvi program

10:05 Radio Ga Ga
11:00 Poročila

Val 202

10:30 Novice
10:45 Izvidnica: BICY- lani so v Velenju sistemu izposoje koles dodali dve postaji in nekaj koles

Ars

10:05 Skladatelj tedna - Andrej Ešpaj
11:00 Poročila

Radio Koper

10:30 Poročila
11:00 Ob enajstih!

Radio Capodistria

10:33 Il vaso di Pandora
12:30 I fatti del giorno

Radio Maribor

10:20 Gremo ven
11:00 Novice, osmrntice
Kazalo