ARS


ARS,

04:00 Svitanja
05:05 Arsove spominčice, ponovitev
06:00 Glasbena jutranjica - vmes:
06:00 Poročila
07:00 Jutranja kronika
07:20 Napoved sporeda
07:25 Glasbena jutranjica - vmes:
08:00 Lirični utrinek - Pavel Oblak: Božja ljubezen
10:00 Poročila
10:05 Zborovski panoptikum
11:00 Poročila
11:05 Naši umetniki pred mikrofonom
11:25 Oddaljeni zvočni svetovi - Sicilija, Veliki teden
12:00 Poročila
12:05 Arsove spominčice
13:00 Poročila
13:05 Kulturna panorama
14:00 Poročila
14:05 Divertimento
14:30 Razgledi in razmisleki, ponovitev
15:00 Jazz siesta
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:05 Napoved sporeda
16:10 Sobotni koncert
18:00 Izbrana proza - Jerome Ferrari: Pridiga o padcu Rima
18:30 Arsov sobotni večer
20:00 Operni večer - Francesco Cilea: Adriana Lecouvreur /Dunaj/
22:30 Slovenski koncert
23:55 Lirični utrinek, ponovitev
23:58 Odpoved programa in napoved EKN
23:59 Avizo III. programa

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

21:30 Prava ideja!
22:00 Odmevi

TV SLO 2

21:00 Nogomet - evropska liga: Benfica : Juventus, polfinale, prenos iz Lizbone
22:55 Dobrodošli pri Rileyjevih, angleško-ameriški film, ponovitev

TV SLO 3

21:30 Žarišče
21:45 Kronika, ponovitev

TV Koper

21:00 Calcio: Europa league,
21:50 Tuttoggi - II edizione

TV Maribor

21:05 Koroški obzornik,
21:35 Dnevnik TV Maribor, pon.

Prvi program

21:05 Literarni večer - William Shakespeare: ob 450. obl. rojstva
21:45 Glasba

Val 202

21:00 Minute za country: Waylon Jennings, Scotty Mccreery, Lee Ann Womack, Cole Swindell, Jerry Jeff Walker, Dwight Yoakam, Kacey Musgraves , Hank Snow
22:00 Zrcalo dneva, informativna oddaja

Ars

19:30 7. koncert Simfonikov RTV Slovenija /Kromatika/
22:00 Poročila

Radio Koper

20:00 Glasbeni abonma
22:00 Zrcalo dneva

Radio Capodistria

21:30 Mi ritorni in mente
22:00 Extra, Extra, Extra

Radio Maribor

21:00 Doktor Jazz
22:00 Zrcalo dneva radia Slovenija
Kazalo