ARS


ARS, sobota, 19. april

04:00 Svitanja
05:05 Arsove spominčice, ponovitev
06:00 Glasbena jutranjica - vmes:
06:00 Poročila
07:00 Jutranja kronika
07:20 Napoved sporeda
07:25 Glasbena jutranjica - vmes:
08:00 Lirični utrinek - Pavel Oblak: Božja ljubezen
10:00 Poročila
10:05 Zborovski panoptikum
11:00 Poročila
11:05 Naši umetniki pred mikrofonom
11:25 Oddaljeni zvočni svetovi - Sicilija, Veliki teden
12:00 Poročila
12:05 Arsove spominčice
13:00 Poročila
13:05 Kulturna panorama
14:00 Poročila
14:05 Divertimento
14:30 Razgledi in razmisleki, ponovitev
15:00 Jazz siesta
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:05 Napoved sporeda
16:10 Sobotni koncert
18:00 Izbrana proza - Jerome Ferrari: Pridiga o padcu Rima
18:30 Arsov sobotni večer
20:00 Operni večer - Francesco Cilea: Adriana Lecouvreur /Dunaj/
22:30 Slovenski koncert
23:55 Lirični utrinek, ponovitev
23:58 Odpoved programa in napoved EKN
23:59 Avizo III. programa

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

17:40 Jeruzalem: nastajanje svetega mesta: Sodni dan, angleška dokumentarna serija, 3/3
18:30 Ozare

TV SLO 2

17:20 Raje kot vse na svetu, poljski film, ponovitev
19:00 Formula 1: velika nagrada Kitajske - kvalifikacije, posnetek iz Šanghaja, ponovitev

TV SLO 3

17:50 Kronika
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

TV Koper

17:20 Tuttoggi attualita'
18:00 O živalih in ljudeh

TV Maribor

17:35 Na vrtu
18:00 Preglednik TV Maribor

Prvi program

17:05 Tedenski aktualni mozaik
18:00 Poročila

Val 202

17:45 Naval na šport
18:50 Napoved večernih sporedov

Ars

16:10 Sobotni koncert
18:00 Izbrana proza - Jerome Ferrari: Pridiga o padcu Rima

Radio Koper

17:30 Primorski dnevnik
19:00 Radijski dnevnik

Radio Capodistria

15:30 I fatti del giorno
18:00 London Calling

Radio Maribor

17:00 Dnevnik radia Maribor
19:30 V soboto zvečer /glasba,
Kazalo