TV Maribor


TV Maribor, nedelja, 20. april

00:50 Video strani
07:00 Video strani
09:05 Izbor iz KTV Ormož
10:00 Velikonočna maša iz
12:00 Urbi et orbi - papeževa
12:40 Pravoslavna praznična
13:00 Informativni program TVS
13:25 Na vrtu, pon.
13:50 O živalih in ljudeh, pon.
14:15 Ljudje in zemlja, oddaja
15:10 Mura Raba TV, oddaja
15:40 Slovenski utrinki
16:10 Spoznajmose.com, pon.
17:00 Glasbeni hiti 80-tih let
18:00 Preglednik TV Maribor, pon.
18:20 Sledi - velikonočni
18:50 Skozi čas
19:00 Informativni program TVS
20:00 Slovenski pozdrav,
21:30 Preglednik TV Maribor, pon.
21:50 Gimnastika - svetovni

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

11:00 Osmi dan, ponovitev
11:55 Travnik, nemška dokumentarna oddaja, ponovitev

TV SLO 2

10:15 Dobra ura z Jasno, izobraževalno-svetovalna oddaja, ponovitev
11:35 Dobro jutro, ponovitev

TV SLO 3

09:00 24. Redna seja Državnega zbora
20:30 Na tretjem ..., pogovorna oddaja

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

10:55 S - prehodi, TV Koper
11:25 Video strani

Prvi program

11:00 Poročila
11:15 STORŽ, oddaja za starejše

Val 202

10:30 Novice
11:30 Novice

Ars

11:05 Literarna matineja - Jean Jacques Rousseau: Izbor
11:45 Intermezzo

Radio Koper

11:00 Ob enajstih!
11:30 Poročila

Radio Capodistria

11:00 Economia e dintorni
11:35 Ora musica

Radio Maribor

11:10 Aktualna tema
12:00 Poročila
Kazalo