TV Slovenija 2


TV Slovenija 2, nedelja, 20. april

06:55 Tedenski izbor
06:55     Globus, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 07:15
07:25     Slovenski magazin, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 07:45
07:55     Turbulenca: Ali je talent dovolj?, izobraževalno-svetovalna oddaja, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 08:10
08:50 Formula 1: velika nagrada Kitajske, prenos iz Šanghaja vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
11:00 Rad igram nogomet vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
11:30 Glasbena matineja
11:30     Koroška poje 2014: 'Bogu v čast, ljudem v veselje', 1/2 vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 11:35
12:25     J. S. Bach: Magnificat za soliste, zbor in orkester v D-duru, BWV 243 (I. Baar, A. Pusar Jerič, M. Kalin, M. Trček, M. Fink, orkester SF, SKZ in J. Kovacs) 12:10
13:05 Ljudje in zemlja, oddaja TV Koper-Capodistria 12:50
14:00 Gimnastika - svetovni pokal, prenos iz Ljubljane vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
17:00 Nogomet - Pot v Brazilijo, 9. del, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
17:50 Formula 1: velika nagrada Kitajske, posnetek iz Šanghaja, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 17:35
19:50 Žrebanje Lota vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
20:00 Glasbeni večer
20:00     Mozartina - Preobrazba, Mate Bekavac in Simfoniki RTV Slovenija (J.S.Bach, G.Kanchelli, R.Strauss), ponovitev
21:05     Operne arije: Sopranistka Bernarda Bobro (Linda di Chamounix) SloAV vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
21:10 Žrebanje Super Lota vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
21:20 Bernard Bovet - starec s kamero, švicarska dokumentarna oddaja EvrAV-NProd vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 21:15
23:05 Sestrična, kratki igrani film AGRFT, ponovitev SloAV 00:00
23:30 Aritmija, ponovitev vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 00:20
00:15 Aritmični koncert - Vasko Atanaskovski trio, studijski koncert, ponovitev SloAV vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. 01:05
01:05 Zabavni kanal vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

18:55 Vreme
19:00 Dnevnik

TV SLO 2

17:25 Nogomet - Prva liga: Maribor : Rudar, prenos iz Maribora
19:20 Nogomet - Pot v Brazilijo, 9. del, ponovitev

TV SLO 3

09:00 24. Redna seja Državnega zbora
20:30 Na tretjem ..., pogovorna oddaja

TV Koper

18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione

TV Maribor

18:50 Skozi čas
19:00 Informativni program TVS

Prvi program

18:00 Poročila
19:00 Radijski dnevnik

Val 202

18:50 Napoved večernih sporedov
19:00 Radijski dnevnik, informativna oddaja

Ars

18:00 Čas, prostor in glasba
19:00 Literarni nokturno - William Shakespeare: Pesmi na razne napeve

Radio Koper

17:30 Primorski dnevnik
19:00 Radijski dnevnik

Radio Capodistria

18:00 Economia e dintorni
19:30 Il giornale della sera

Radio Maribor

18:15 Mladi mladim
19:30 Sredin večer - glasba,
Kazalo