Radio Koper


Radio Koper, sreda, 23. april

05:00 Jutro na Radiu Koper
05:30 Jutranja kronika
05:50 Radijska kronika
06:05 Primorska poje
06:30 Poročila
07:00 Jutranjik
07:30 Sredine minute
08:00 Pregled tiska
08:10 Pogovor s sinoptikom
08:30 Poročila
09:00 Dopoldan in pol
09:10 Prireditve danes
09:30 Poročila
10:00 Živalski blues
10:30 Poročila
11:00 Ob enajstih!
11:30 Poročila
11:45 Pesem in pol
12:30 Opoldnevnik
13:30 Na rešetu
14:00 Aktualno
14:30 Poročila
15:30 Dogodki in odmevi
16:20 Prireditve danes
17:00 Glasba po željah
17:30 Primorski dnevnik
19:00 Radijski dnevnik
20:00 Odprto za srečanja
21:00 Koncertna prizorišča
22:00 Zrcalo dneva
22:30 Indie ni Indija

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

15:50 Male sive celice: OŠ Grm, Novo mesto in OŠ Miklavž na Dravskem polju, ponovitev
16:45 Dobra ura z Milico, svetovalno-izobraževalna oddaja

TV SLO 2

16:20 Mostovi - Hidak, ponovitev
16:55 Rad igram nogomet, ponovitev

TV SLO 3

09:00 24. Redna seja Državnega zbora
20:30 Na tretjem ..., pogovorna oddaja

TV Koper

16:00 Biker explorer
16:30 A tambur battente

TV Maribor

16:05 Program v madžarskem
16:35 Glasnik, pon.

Prvi program

16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila

Val 202

15:30 Dogodki in odmevi, informativna oddaja
16:30 Novice

Ars

16:15 Svet kulture
16:30 Baletna glasba

Radio Koper

16:20 Prireditve danes
17:00 Glasba po željah

Radio Capodistria

16:00 Pomeriggio ore 4
17:33 Euroregione news

Radio Maribor

14:30 Do popoldneva, obvestila
17:00 Dnevnik radia Maribor
Kazalo