TV Koper Capodistria


TV Koper Capodistria, sreda, 23. april

00:00 TV transfrontaliera - TG R
00:20 Infocanale
07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata
14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews
14:30 Meridiani
15:30 Una ciacolada con . . .
16:00 Biker explorer
16:30 A tambur battente
17:30 Tuttoggi scuola
18:00 Na obisku
18:25 Village folk
18:35 Vreme
18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione
19:25 TG sport
19:30 Ciak junior
20:00 Slovenia magazine
20:30 City folk - documentario
21:00 Folkest 2013: Vruja
22:00 Tuttoggi - II edizione
22:15 Artevisione magazine
22:45 Le parole piu' belle
23:15 Nautilus
23:45 Tuttoggi - II edizione,

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

15:50 Male sive celice: OŠ Grm, Novo mesto in OŠ Miklavž na Dravskem polju, ponovitev
16:45 Dobra ura z Milico, svetovalno-izobraževalna oddaja

TV SLO 2

16:20 Mostovi - Hidak, ponovitev
16:55 Rad igram nogomet, ponovitev

TV SLO 3

09:00 24. Redna seja Državnega zbora
20:30 Na tretjem ..., pogovorna oddaja

TV Koper

16:00 Biker explorer
16:30 A tambur battente

TV Maribor

16:05 Program v madžarskem
16:35 Glasnik, pon.

Prvi program

16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila

Val 202

15:30 Dogodki in odmevi, informativna oddaja
16:30 Novice

Ars

16:15 Svet kulture
16:30 Baletna glasba

Radio Koper

16:20 Prireditve danes
17:00 Glasba po željah

Radio Capodistria

16:00 Pomeriggio ore 4
17:33 Euroregione news

Radio Maribor

14:30 Do popoldneva, obvestila
17:00 Dnevnik radia Maribor
Kazalo