TV Koper Capodistria


TV Koper Capodistria, sreda, 23. julij

00:15 Primorska kronika
00:35 TV transfrontaliera - TG R
01:00 Infocanale
07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata
14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews
14:30 City folk, replica
15:00 Viaggio istriano: Papa
15:40 L'universo e' . ., replica
16:15 Tuttoggi scuola, replica
16:45 Il giardino dei sogni,
17:30 Istria e .. dintorni-
18:00 Na obisku - izbor
18:35 Vreme
18:40 Primorska kronika
19:00 Tuttoggi - I edizione
19:25 TG sport
19:30 Alpe Adria
20:00 Le parole piu' belle: Ezio
20:30 Folkest: Spilimbergo 2013
21:00 collezione Inferno-estate
22:10 Tuttoggi - II edizione
22:25 A tambur battente
23:00 Spezzoni d'archivio
23:45 Artevisione magazine

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

07:10 Odmevi, ponovitev
08:00 Adi v človeškem telesu: Zakaj imam vročino, risanka, ponovitev

TV SLO 2

07:00 Otroški kanal
08:45 Zabavni kanal

TV SLO 3

06:35 Primorska kronika, ponovitev
09:00 Sporočamo, ponovitev

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

07:00 Video strani
11:30 Prodajna okna

Prvi program

07:40 Priimkova delavnica: Priimek Lorenčič, pripravlja Boštjan Močnik.
08:00 Poročila

Val 202

07:30 Vreme po Sloveniji, podatki
08:00 Dobro jutro!

Ars

07:25 Glasbena jutranjica - vmes:
08:00 Lirični utrinek - - Jure Jakob: Samota, analitično

Radio Koper

07:30 Sredine minute
07:45 Primorske novice

Radio Capodistria

07:15 Il giornale del mattino
08:05 Oroscopo

Radio Maribor

05:40 Dobro jutro z radia Maribor
08:00 Poročila,osmrtnice,obvestila
Kazalo