Radio Koper


Radio Koper, petek, 25. julij

00:00 NOČNI PROGRAM
05:00 Jutro na radiu Koper
05:30 Prva jutranja kronika
05:50 Radijska kronika
06:30 Poročila, osmrtnice
07:00 Jutranjik
07:20 Jutranja zagonetka
07:45 Primorske novice
08:00 Pregled tiska, vreme
08:15 Istrski kalejdoskop
08:30 Poročila
09:00 DOPOLDAN IN POL
09:10 Prireditve danes
09:30 Poročila
09:40 SMS, zmagovalka
10:00 Evropa osebno
10:30 Poročila
10:40 Pesem tedna
11:30 Poročila
12:30 Opoldnevnik
14:00 Aktualno
14:30 Poročila
15:00 Pesem tedna
15:30 Dogodki in odmevi
16:20 Prireditve danes
17:00 Glasba po željah
17:30 Primorski dnevnik
18:55 Pesem tedna
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Rončel na obali
22:00 Zrcalo dneva
22:30 Glasbena zavesa

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 12. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za otroke in mladostnike do 15. leta starosti.
- Oddaja ni primerna za mladoletne osebe.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

17:45 Sam Sebastian: Šesti čut
18:05 Moji, tvoji, najini, družinska nadaljevanka, 5/17, ponovitev

TV SLO 2

17:45 Mostovi - Hidak, ponovitev
18:20 Otroci socializma, zamenite mi glavo, dokumentarni film, ponovitev

TV SLO 3

17:50 Kronika
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

TV Koper

18:00 Firbcologi
18:25 Bukvožerček

TV Maribor

18:00 Dnevnik TV maribor
18:25 Poletna scena, pon.

Prvi program

18:00 Poročila
18:15 Gremo v kino

Val 202

17:45 Naval na šport
18:50 Napoved večernih sporedov

Ars

15:55 Neposredni prenos uvodne predstave Slavnostnih iger v Bayreuthu - Richard Wagner: Tannhauser
21:15 Poigra

Radio Koper

17:30 Primorski dnevnik
18:55 Pesem tedna

Radio Capodistria

18:00 Etnobazar
19:30 Il giornale della sera

Radio Maribor

17:30 Top 17 - v živo
21:00 Digital delight
Kazalo