Prvi program


Prvi program, sreda, 17. september

00:00 NOČNI PROGRAM (od 0.00 do 5.00) na UKV-omrežju 1. in 2. programa ter na SV 918 KHz - vmes: Poročila
00:10 Nočni obisk
01:00 Poročila
02:00 Poročila
02:30 Gori, doli, naokoli, ponovitev
03:00 Poročila
04:00 Poročila
04:45 Dnevni koledar
05:00 JUTRANJI PROGRAM (od 5.00 do 9.00), Poročila
05:05 Poročilo sinoptikov, biovreme in vreme po Sloveniji ob petih
05:30 Prva jutranja kronika
05:45 Polka in valček na Prvem: Pripravlja Irma Rauh
05:55 Iz sporedov
06:00 Poročila
06:15 112, 113 - nočna kronika
06:30 Poročila
06:40 Dobro jutro, otroci!: Zakaj hodimo v šolo
06:50 Dobra novica: Pripravlja Nataša Rašl
07:00 Druga jutranja kronika
07:40 Priimkova delavnica: Priimek Benedik
08:00 Poročila
08:05 Svetovalni servis: O jabolkih in jablanah z Boštjanom Godcem s Kmetijskega inštituta Slovenije, pripravlja Andreja Čokl
08:40 Obvestila
09:00 DNEVNI PROGRAM, Poročila
09:10 Dobra glasba, dober dan: Pripravlja Miha Zor - šanson
10:00 Poročila
10:10 Intervju:
11:00 Poročila
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Težave z lasmi
13:00 Danes do 13.00, Iz sporedov
13:20 Osmrtnice in obvestila
14:00 Poročila
15:00 Radio danes, radio jutri
15:15 Dobra novica: Pripravlja Nataša Rašl
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila
18:00 Poročila
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila
19:40 Iz sporedov
19:45 Lahko noč, otroci: Tomo Kočar: Ježek Špikec
20:00 Gymnasium: Japonska
21:00 Poročila
21:05 Glasovi iz soseščine: Rade Šerbedžija
22:00 Zrcalo dneva
22:20 Iz sporedov
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 Minute za šanson: Pripravlja Miha Zor:
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno
23:15 Za prijeten konec dneva

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

03:05 Info-kanal
06:00 Kultura, ponovitev

TV SLO 2

00:40 Zabavni kanal
06:00 Otroški kanal

TV SLO 3

22:05 Seje delovnih teles: 1. nujna seja Odbora za kulturo, znanost, šport in mladino, posnetek
06:00 Sporočamo, ponovitev

TV Koper

01:00 Infocanale
07:30 Infocanale

TV Maribor

23:30 Video strani
06:57 Dobro jutro

Prvi program

03:00 Poročila
04:00 Poročila

Val 202

03:00 Novice
04:00 Novice

Ars

00:00 Evropski klasični nokturno
04:00 Svitanja

Radio Koper

00:00 Nočni program
05:00 Jutro na radiu Koper

Radio Capodistria

23:00 La musica scelta di RC
06:00 Buongiorno da RC

Radio Maribor

00:00 Nočni program iz studia
05:40 Dobro jutro z radia Maribor
Kazalo