Prvi program


Prvi program, torek, 30. september

00:00 NOČNI PROGRAM (od 0.00 do 5.00) na UKV-omrežju 1. in 2. programa ter na SV 918 KHz) - vmes: Poročila
00:10 Nočni obisk
01:00 Poročila
02:00 Poročila
03:00 Poročila
04:00 Poročila
04:45 Dnevni koledar
05:00 JUTRANJI PROGRAM (od 5.00 do 9.00), Poročila
05:12 Poročilo sinoptikov, biovreme in vreme po Sloveniji ob petih
05:20 Obvestila
05:30 Prva jutranja kronika
05:45 Polka in valček na Prvem: Pripravlja Irma Rauh
05:55 Iz sporedov
06:00 Poročila
06:15 112, 113 - nočna kronika
06:30 Poročila
06:40 Dobro jutro, otroci!: O prostem času z učenci iz Velikih Lašč
06:50 Kviz 1. jutranjega programa: Slovenske sorte jabolk
07:00 Druga jutranja kronika
07:40 Turistov glas seže v deveto vas
08:00 Poročila
08:05 Svetovalni servis: O srčnem popuščanju z dr. Bojanom Vrtovcem, internistom kardiologom
08:40 Obvestila
09:00 DNEVNI PROGRAM, Poročila
09:10 Dobra glasba, dober dan. Ena ljudska: Pripravlja Simona Moličnik - ljudska glasba
09:30 Dobra dela: Pripravlja Peter Močnik o odpravi zštudentov medicine v Zambijo
10:00 Poročila
10:10 Intelekta: Kam tečemo?
11:00 Poročila
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Tofujeva čokoladna krema
13:00 Danes do 13.00, Iz sporedov
13:20 Osmrtnice in obvestila
14:00 Poročila
15:00 Radio danes, radio jutri
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila
18:00 Poročila
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila
19:40 Iz sporedov
19:45 Lahko noč, otroci: Frane Milčinski - Gospod in hruška
20:00 Slovenska zemlja v pesmi in besedi: Akademska folklorna skupina France Marolt
21:00 Poročila
21:05 Radijska igra -
22:00 Zrcalo dneva
22:20 Iz sporedov
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 Big band RTV Slovenija se predstavlja
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno -
23:15 Za prijeten konec dneva

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

11:55 City folk - Obrazi mest: Ljubljana, ponovitev
12:20 Pisave: Ob jubileju Alojza Rebule, ponovitev

TV SLO 2

10:25 Dobro jutro, ponovitev
12:45 Točka, glasbena oddaja, ponovitev

TV SLO 3

12:00 4. Izredna seja Državnega zbora, prenos
17:50 Kronika

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

11:40 Lokalne volitve v mestni
12:40 Glasba za vas

Prvi program

12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Tofujeva čokoladna krema

Val 202

12:00 Vroči mikrofon: DARS
12:30 Novice

Ars

12:05 Arsove spominčice
13:00 Poročila

Radio Koper

11:30 Poročila
12:30 Opoldnevnik

Radio Capodistria

11:00 Elezioni amministrative 2014
12:30 I fatti del giorno

Radio Maribor

12:00 Poročila
12:30 Mali oglasi
Kazalo