Prvi program


Prvi program, torek, 21. oktober

00:00 NOČNI PROGRAM (od 0.00 do 5.00) na UKV-omrežju 1. in 2. programa ter na SV 918 KHz) - vmes: Poročila
00:10 Nočni obisk
01:00 Poročila
02:00 Poročila
03:00 Poročila
04:00 Poročila
04:45 Dnevni koledar
05:00 JUTRANJI PROGRAM (od 5.00 do 9.00), Poročila
05:12 Poročilo sinoptikov, biovreme in vreme po Sloveniji ob petih
05:20 Obvestila
05:30 Prva jutranja kronika
05:45 Polka in valček na Prvem: Pripravlja Irma Rauh
05:55 Iz sporedov
06:00 Poročila
06:15 112, 113 - nočna kronika
06:30 Poročila
06:40 Dobro jutro, otroci!: Zakaj ima žirafa dolg vrat?
06:50 Kviz 1. jutranjega programa: Prva poštna storitev med Ljubljano in Gradcem pripravlja, Nataša Rašl
07:00 Druga jutranja kronika
07:40 Turistov glas seže v deveto vas:
08:00 Poročila
08:05 Svetovalni servis: Iskanje zaposlitve
08:40 Obvestila
09:00 DNEVNI PROGRAM, Poročila
09:10 Dobra glasba, dober dan. Ena ljudska: Pripravlja Simona Moličnik - ljudska glasba
09:30 Dobra dela:
10:00 Poročila
10:10 Intelekta: Skrite zdravstvene pasti rekreacije
11:00 Poročila
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Priprava sadovnjaka na zimo
13:00 Danes do 13.00, Iz sporedov
13:20 Osmrtnice in obvestila
14:00 Poročila
15:00 Radio danes, radio jutri
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila
18:00 Poročila
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila
19:40 Iz sporedov
19:45 Lahko noč, otroci: Staša Tajana Grgovič:Vinogradniški škrat
20:00 Slovenska zemlja v pesmi in besedi
21:00 Poročila
21:05 Radijska igra - Frančič Franjo: Mama, si videla mrtvega psa v travi?
22:00 Zrcalo dneva
22:20 Iz sporedov
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 Big band RTV Slovenija se predstavlja
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno - Veronika Simoniti: Zvezdna ruda
23:15 Za prijeten konec dneva

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

15:10 Mostovi - Hidak: Potepanja - Barangolások
15:45 Village Folk - Ljudje podeželja: Črni riž, dokumentarna serija, ponovitev

TV SLO 2

14:35 Točka, glasbena oddaja, ponovitev
15:40 Bleščica, oddaja o modi, ponovitev

TV SLO 3

14:00 Seje delovnih teles: Komisija za nadzor javnih financ, prenos
17:50 Kronika

TV Koper

15:00 Spezzoni d'archivio, replica
15:50 Artevisione magazine,

TV Maribor

15:30 Pogovor s Tomažem
16:00 Novice TV Maribor

Prvi program

15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila

Val 202

15:30 Dogodki in odmevi, informativna oddaja
16:30 Novice

Ars

15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:05 Napoved sporeda

Radio Koper

15:30 Dogodki in odmevi
16:15 Prireditve danes

Radio Capodistria

15:30 I fatti del giorno
16:00 Pomeriggio ore 4

Radio Maribor

15:15 Glasbena rubrika
17:00 Dnevnik radia Maribor
Kazalo