Prvi program


Prvi program, petek, 24. oktober

00:00 NOČNI PROGRAM (od 0.00 do 5.00) na UKV-omrežju 1. in 2. programa ter na SV 918 KHz - vmes: Poročila
00:10 Nočni obisk:
01:00 Poročila
02:00 Poročila
02:30 Turistov glas seže v deveto vas, ponovitev
03:00 Poročila
04:00 Poročila
04:45 Dnevni koledar
05:00 JUTRANJI PROGRAM (od 5.00 do 9.00), Poročila
05:05 Poročilo sinoptikov, biovreme in vreme po Sloveniji ob petih
05:20 Obvestila
05:30 Prva jutranja kronika
05:45 Polka in valček na Prvem
05:50 Iz sporedov
06:00 Poročila
06:15 112, 113 - nočna kronika
06:30 Poročila
06:40 Dobro jutro, otroci!: Stereotipi o Slovencih
06:50 Kofetek v petek: S Heleno Žigon-ultramaratonko, pripravlja Lucija Fatur
07:00 Druga jutranja kronika
08:00 Poročila
08:05 Svetovalni servis: Urejanje grobov, dr. Sabina Šegula
08:40 Obvestila
09:00 DNEVNI PROGRAM, Poročila
09:10 Dobra glasba, dober dan
09:30 Siempre Primeros
10:00 Poročila
10:05 Radio Ga Ga
11:00 Poročila
11:30 Od muhe do slona: Anestezija in Svetlana Makarovič
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Stanovanja starejših
13:00 Danes do 13.00, Iz sporedov
13:20 Osmrtnice in obvestila
14:00 Poročila
14:30 Labirinti sveta
15:00 Radio danes, radio jutri
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila
17:00 Studio ob sedemnajstih, vmes: Poročila
18:00 Poročila
18:15 Gremo v kino
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila
19:40 Iz sporedov
19:45 Lahko noč, otroci: Aleksandra Kocmut: Čudežni kovček
20:00 Kulturni fokus:
21:00 Poročila
21:05 Slovencem po svetu
22:00 Zrcalo dneva
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 O morju in pomorščakih
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno - Alenka Selčan: Razgovor
23:15 Za prijeten konec dneva: Pripravlja Hugo Šekoranja

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

12:00 Sveto in svet: Pesem zvonov, ponovitev
13:00 Prvi dnevnik

TV SLO 2

10:15 Dobro jutro, ponovitev
12:45 Točka, glasbena oddaja, ponovitev

TV SLO 3

10:30 Poročila
13:30 Prvi dnevnik

TV Koper

07:30 Infocanale
13:55 Programmi della giornata

TV Maribor

11:40 Video strani
13:00 Informativni program TVS

Prvi program

12:10 Ura slovenske glasbe
12:30 Nasveti: Stanovanja starejših

Val 202

12:00 Izvidnica: Marko Logonder, proučevalec e-mobilnosti, pogovor
12:30 Novice

Ars

12:05 Arsove spominčice
13:00 Poročila

Radio Koper

11:45 Pesem in pol
12:30 Opoldnevnik

Radio Capodistria

10:33 Il vaso di Pandora
12:30 I fatti del giorno

Radio Maribor

12:00 Poročila
12:30 Mali oglasi
Kazalo