Val 202


Val 202, sobota, 25. oktober

00:00 Novice
00:05 Nočni program Radia SI in Vala 202
00:15 Nočna ponovitev
01:00 Novice
02:00 Novice
03:00 Novice
04:00 Novice
05:00 Novice
05:30 Prva jutranja kronika, informativna oddaja
06:00 Novice, promet
06:17 Vreme po Sloveniji, podatki
06:30 Novice
06:40 Športna zgodba
06:45 Vreme, klic na Agencijo RS za okolje
07:00 Druga jutranja kronika, informativna oddaja
07:30 Vreme po Sloveniji, podatki
08:00 Dobro jutro
08:25 Vreme, temperature, onesnaženost zraka
08:30 Novice
08:45 Koledar kulturnih prireditev
08:55 Napoved radijskih sporedov
09:15 Naval na šport
09:30 Novice
09:33 Sölden, alpsko smučanje, veleslalom za ženske, 1.vožnja
09:35 Popevki tedna
10:00 Reakcija: Nas (pre)svetla sedanjost vodi v mračno prihodnost?
10:30 Novice
10:45 Zapisi iz močvirja, pon.
11:00 Oblikovalec Nenad Cizl
11:30 Novice
11:35 Obvestila
12:00 Noetova banda: Živali na fronti
12:30 Novice
12:45 Sölden, alpsko smučanje, veleslalom za ženske, 2.vožnja
13:00 Danes do 13:00, informativna oddaja
13:45 Konferenca Drum&Bass
14:00 Express: Južnoafriški in slovenski rockerji - Prime Circle in San Di Ego
14:20 Obvestila
14:30 Novice
14:45 Južnoafriški in slovenski rockerji
14:50 14.50 Nogomet, 15.krog 1.snl, Zavrč : Maribor - polčas
15:03 Radio Slovenija napoveduje
15:30 Dogodki in odmevi, informativna oddaja
16:08 Popevki tedna
16:30 Nagrade Društva slovenskih filmskih in televizijskih prevajalcev
16:50 Nogomet, 15.krog 1.snl, Domžale : Koper - polčas
17:00 Proti etru, pon.: Vlado Novak, prejemnik Borštnikovega prstana za leto 2014
17:30 Novice
17:35 Obvestila
17:45 Naval na šport
18:00 Izštekani po izštekanih z Juretom Longyko in skupino Čao Portorož
18:50 Nogomet, 15.krog 1.snl, Gorica : Olimpija - polčas
18:55 Napoved večernih sporedov
19:00 Radijski dnevnik, informativna oddaja
19:30 Športna sobota
22:00 Zrcalo dneva, informativna oddaja
22:25 Glasba svetov: Dana Gillespie, Blues Postojna, posnetek koncerta

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

20:00 Moja Slovenija, družinski kviz
21:45 Portret: Ondina Otta

TV SLO 2

20:00 Modra beležnica, francoski film, ponovitev
21:30 Aritmija

TV SLO 3

20:50 Svet v besedi in sliki
21:05 Utrip, ponovitev

TV Koper

20:20 Rudi Bučar: Kapot - concerto
21:30 Il carso di M. Miklavec

TV Maribor

20:40 Preglednik TV Maribor,
21:00 Kokatajl z Andrejem, pon.

Prvi program

20:00 Sobotni večer: Koncert kitarske glasbe: Beppe Gambetta (Italija), Jack Lawrence (ZDA) in Doug Cox (Kanada)
22:00 Zrcalo dneva

Val 202

19:30 Športna sobota
22:00 Zrcalo dneva, informativna oddaja

Ars

20:00 Operni večer - Gioacchino Rossini: Srečna zmota /Benetke/
23:55 Lirični utrinek, ponovitev

Radio Koper

20:00 Legende
22:00 Zrcalo dneva

Radio Capodistria

20:00 La musica scelta di RC
21:00 La scaletta musicale

Radio Maribor

19:30 V soboto zvečer /glasba,
22:00 Zrcalo dneva radia Slovenija
Kazalo