TV Slovenija 3


TV Slovenija 3, sobota, 25. oktober

06:00 Sporočamo, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
06:05 Dnevnik Televizije Maribor, oddaja TV Maribor, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
06:30 Kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
06:40 Primorska kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
07:00 Sporočamo, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
07:05 Bomo znova krpali proračun z višanjem davkov?, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
07:15 Žarišče, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
07:25 Aktualno, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
07:45 Slovenska kronika
08:00 Sporočamo, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:05 Ozadja: Spremembe kazenskega zakonika glede pregona novinarjev, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:20 Izjava predsednika Državnega zbora Brgleza glede ustanavljanja komisije za nadzor obveščevalcev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:25 Izjava Jožeta Tanka (SDS) glede ustanavljanja komisije za nadzor obveščevalcev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:30 Izjava Mateja Tonina (NSi) glede ustanavljanja komisije za nadzor obveščevalcev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:35 Izjava Luke Meseca (ZL) glede ustanavljanja komisije za nadzor obveščevalcev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
08:40 Tedenski pregled, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
09:00 Sporočamo neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
09:05 Studio city {1}, ponovitev
10:00 Sporočamo neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
10:50 Prava ideja
11:15 Odbor za zadeve EU - črpanje evropskih sredstev, povzetek neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
11:30 Potrditev Evropske komisije v Evropskem parlamentu, povzetek neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
11:50 Točka preloma
12:40 Na tretjem ...: O varčevalnih ukrepih, pogovorna oddaja neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
13:30 Prvi dnevnik
13:45 Novinarska konferenca finančnega ministra Dušana Mramorja po seji vlade, povzetek neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
14:00 Novinarska konferenca predsednika vlade Mira Cerarja po seji vlade, povzetek neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
14:50 Potrditev Evropske komisije v Evropskem parlamentu - nagovor Jean-Claude Junckerja, povzetek neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
15:05 Na tretjem ...: Intervju z novo evropsko komisarko Violeto Bulc, pogovorna oddaja neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
15:15 Na tretjem ...: O predstavitvi Violete Bulc, pogovorna oddaja neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
16:30 Tedenski pregled, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
17:30 Poročila ob petih
17:50 Kronika neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:40 Kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
19:55 Sporočamo neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:00 Satirično oko neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:15 Matjaž Han, SD, pogovorna oddaja neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
20:50 Svet v besedi in sliki neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:05 Utrip, ponovitev
21:30 Žarišče neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.
21:45 Kronika, ponovitev neposredni prenos prek spleta Oddaja se arhivira.

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

19:25 Utrip
19:40 Vreme

TV SLO 2

17:50 Nogomet - evropska liga: Paok : Fiorentina, posnetek iz Soluna, ponovitev
20:00 Modra beležnica, francoski film, ponovitev

TV SLO 3

19:00 Dnevnik ob 19.00 s tolmačem
19:40 Kronika, ponovitev

TV Koper

19:25 TG sport
19:30 Tuttoggi mondo

TV Maribor

19:00 Informativni program TVS
20:00 Mladinska oddaja VTV

Prvi program

19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila

Val 202

19:00 Radijski dnevnik, informativna oddaja
19:30 Športna sobota

Ars

18:30 Arsov sobotni večer
20:00 Operni večer - Gioacchino Rossini: Srečna zmota /Benetke/

Radio Koper

19:00 Radijski dnevnik
19:50 Radijska kronika

Radio Capodistria

18:00 London Calling
19:30 Il giornale della sera

Radio Maribor

18:15 Glasbena rubrika
19:30 V soboto zvečer /glasba,
Kazalo