Prvi program


Prvi program, sobota, 1. november

00:00 NOČNI PROGRAM - studio Koper (od 0.00 do 5.00) na UKV- omrežju 1. in 2. programa ter na SV 918 KHz - vmes: Poročila
00:10 Nočni obisk
01:00 Poročila
02:00 Poročila
03:00 Poročila
04:00 Poročila
04:45 Dnevni koledar
05:00 JUTRANJI PROGRAM: (od 5.00 do 8.00), Poročila
05:10 Poročilo sinoptikov, biovreme in vreme po Sloveniji ob petih
05:20 Obvestila
05:50 Iz sporedov
06:00 Poročila
06:15 112, 113 - nočna kronika
06:50 Duhovna misel
07:00 Jutranja kronika
08:00 Poročila
08:05 Radijski ringaraja - oddaja za otroke:
09:00 Poročila
09:05 Hudo!!:
10:00 Poročila
10:10 Kulturomat:
10:30 Gori, doli, naokoli
10:50 Obvestila
11:00 Poročila
11:10 Veselo na delo::
12:00 Poročila
12:05 Na današnji dan
12:10 Ura slovenske glasbe - vmes:
12:30 Nasveti: Povzetek Nasvetov
13:00 Poročila ob 13.00, Iz sporedov
13:20 Osmrtnice in obvestila
13:45 Labirinti sveta, ponovitev
14:00 Poročila
14:30 Sobotno branje, s knjigo v dobri družbi:
15:00 Radio danes, radio jutri
15:30 DIO - osrednja popoldanska informativna oddaja
16:15 Obvestila
16:30 Razkošje v glavi:
17:00 Poročila
17:05 Tedenski aktualni mozaik
18:00 Poročila
18:15 Minute za šanson
19:00 Radijski dnevnik
19:30 Obvestila
19:40 Iz sporedov
19:45 Lahko noč, otroci:
20:00 Sobotni večer
22:00 Zrcalo dneva
22:20 Iz sporedov
22:30 Informativna oddaja v angleščini in nemščini
22:40 Za prijeten konec dneva: - vmes:
22:40 Kratka radijska igra - Zagoričnik Egist: Balada o črvu in vojaku
23:00 Poročila
23:05 Literarni nokturno - Grobovi v slovenski poeziji

Legenda:
neposredni prenos prek spleta - Oddajo je mogoče gledati v neposrednem prenosu prek spleta. Za ogled kliknite na avdio/video.
ogled preko interneta mogoč samo z IP številk v Sloveniji - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč zunaj Slovenije in zato je ogled omogočen samo na računalnikih z IP-številkami iz Slovenije. Uporabniki z računalniki, ki so locirani zunaj Slovenije, si oddaj ne morejo ogledati.
- S pomočjo teleteksta (stran 777) lahko gluhi in naglušni spremljajo oddaje, saj so govorci podnaslovljeni, tudi kadar govorijo slovensko.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 12. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke do 15. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki niso primerni za otroke in mladostnike do 18. leta starosti.
Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov. - Predvajana programska vsebina vključuje prizore, ki so lahko neprimerni za mlajše otroke, zato je zanje priporočljiv ogled z vodstvom staršev ali skrbnikov.
Oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje - Zaradi zahteve lastnika avtorskih pravic ogled oddaje ni mogoč preko satelita.
Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti. - Vsebina bo predvajana v visoki ločljivosti.
Oddaja se arhivira. - Oddaja se arhivira.
EvrAV - Evropsko AV delo.
SloAV - Slovensko AV delo.
EvrAV-NProd - Evropsko AV delo v neodvisni produkciji.
V primeru, da želite spored v XML obliki, si preberite navodila.


Prijavite se na spored

RTV v živo

TV SLO 1

13:25 Tednik, ponovitev
14:20 Prava ideja!, ponovitev

TV SLO 2

13:30 Nogomet - pokal Slovenije: Olimpija : Domžale, četrtfinale, povratna tekma, posnetek iz Ljubljane, ponovitev
15:25 Migaj raje z nami, oddaja za razgibano življenje, ponovitev

TV SLO 3

13:55 Novinarska konferenca po seji vladi o rebalansu proračuna za leto 2014 in zadolževanju
14:30 Prvi dnevnik

TV Koper

14:00 TV transfrontaliera - TG R
14:20 Euronews

TV Maribor

13:25 Ljudje in zemlja, pon.
14:20 Prodajna okna

Prvi program

14:00 Poročila
14:30 Sobotno branje, s knjigo v dobri družbi:

Val 202

14:00 Matjaž Zupančič, dramatik, režiser in pisatelj o naši končnosti in minljivosti ter o odrski obdelavi te teme.
14:20 Nara Petrovič, ekolog, ki živi drugače od povprečja o tem, kaj je po njegovem po smrti.

Ars

14:00 Poročila
14:05 Divertimento

Radio Koper

14:00 O morju in pomorščakih
15:00 Pesem tedna

Radio Capodistria

23:00 The magic bus
16:00 Pomeriggio ore 4

Radio Maribor

13:15 Obrazi seosenje ulice /
14:30 Poročila, obvestila
Kazalo