MMC RTV - Atletika http://www.rtvslo.si/ http://www.rtvslo.si/rss/ 60 novice... Atletika Copyright 2004-2018 RTV (webmaster@rtvslo.si) webmaster@rtvslo.si Sun, 22 Jul 2018 15:09:02 +0200 webmaster@rtvslo.si RTV http://www.rtvslo.si/feeds/rss_tiny.gif 22 78 http://www.rtvslo.si Ratejeva spodbudno opravila generalko za evropsko prvenstvo Sat, 21 Jul 2018 16:57:23 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/ratejeva-spodbudno-opravila-generalko-za-evropsko-prvenstvo/461263 Sijajen "krst" Horvatove med elito: v Monaku peta na 400 m Fri, 20 Jul 2018 20:57:43 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/sijajen-krst-horvatove-med-elito-v-monaku-peta-na-400-m/461221 Agata Zupin še ne ve, ali bo nared za EP v Berlinu Fri, 20 Jul 2018 11:05:50 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/agata-zupin-se-ne-ve-ali-bo-nared-za-ep-v-berlinu/461158 Šutejeva in Horvatova pred evropskim prvenstvom v pravi formi Sun, 15 Jul 2018 21:04:40 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/sutejeva-in-horvatova-pred-evropskim-prvenstvom-v-pravi-formi/460789 Ratejeva kopje vrgla prek 66 metrov Sat, 14 Jul 2018 21:42:08 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/ratejeva-kopje-vrgla-prek-66-metrov/460738 Lasickienejeva v Rabatu poražena po 45 zmagah v skoku v višino Fri, 13 Jul 2018 23:09:04 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/lasickienejeva-v-rabatu-porazena-po-45-zmagah-v-skoku-v-visino/460685 Ratejeva tretja na močnem mitingu Athletissima Thu, 05 Jul 2018 20:35:37 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/ratejeva-tretja-na-mocnem-mitingu-athletissima/459993 IAAF: Pod nevtralno zastavo lahko nastopa še osem Rusov Wed, 04 Jul 2018 19:27:45 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/iaaf-pod-nevtralno-zastavo-lahko-nastopa-se-osem-rusov/459881 Samba drugi človek pod magično mejo 47 sekund Sat, 30 Jun 2018 22:58:36 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/samba-drugi-clovek-pod-magicno-mejo-47-sekund/459507 Šutejeva potrdila normo za evropsko prvenstvo Sun, 24 Jun 2018 21:07:26 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/sutejeva-potrdila-normo-za-evropsko-prvenstvo/458955 Ratejeva v Ljubljani kopje vrgla 63,91 m Sat, 23 Jun 2018 21:13:48 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/ratejeva-v-ljubljani-kopje-vrgla-63-91-m/458889 19-letni Echevarria v Stockholmu skočil izjemnih 8,83 m Sun, 10 Jun 2018 20:01:31 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/19-letni-echevarria-v-stockholmu-skocil-izjemnih-8-83-m/457616 Svetovni prvak Warholm poražen na domačem mitingu Thu, 07 Jun 2018 23:48:23 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/svetovni-prvak-warholm-porazen-na-domacem-mitingu/457391 Mišmaševa na prvi tekmi po dveh letih do norme za EP na 3000 m zapreke Sat, 02 Jun 2018 17:43:13 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/mismaseva-na-prvi-tekmi-po-dveh-letih-do-norme-za-ep-na-3000-m-zapreke/456840 Perkovićeva v Rimu do 40. zmage v Diamantni ligi Thu, 31 May 2018 23:00:14 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/perkoviceva-v-rimu-do-40-zmage-v-diamantni-ligi/456668 Domjanova potrdila normo za EP, Zupinovi ni uspelo popraviti državnega rekorda Sat, 26 May 2018 19:41:22 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/domjanova-potrdila-normo-za-ep-zupinovi-ni-uspelo-popraviti-drzavnega-rekorda/456181 Domjanova in Zupinova v Zagrebu izpolnili normi za evropsko prvenstvo Wed, 23 May 2018 19:32:34 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/domjanova-in-zupinova-v-zagrebu-izpolnili-normi-za-evropsko-prvenstvo/455878 Kenijski zmagi na maratonu v Radencih Sat, 19 May 2018 12:57:58 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/kenijski-zmagi-na-maratonu-v-radencih/455428 Ratejeva iz Šanghaja z 9. mestom in bolečino v rami Sat, 12 May 2018 17:45:42 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/ratejeva-iz-sanghaja-z-9-mestom-in-bolecino-v-rami/454709 Zupinova in Pleško do norm za evropsko prvenstvo Sat, 05 May 2018 22:38:11 +0200 http://www.rtvslo.si/sport/atletika/zupinova-in-plesko-do-norm-za-evropsko-prvenstvo/454022