To so bili prekrasni dnevi, kajti med ribarjenjem se sprostim, pozabim na vse, tudi na nogomet.
V pogodbi s Salzburgom je tudi člen, v katerem piše, da je moja plača skrivnost, zato o njej ne smem govoriti. A kot sem že dejal - izredno sem zadovoljen, da bom zaigral za Salzburg, in tudi z višino plače. Moja prva skrb je, da se dobro ujamem z novimi soigralci in da dobro igram.
Mladi slovenski nogometaš Kevin Kampl je izjavo v pogovoru za Večer hitro potrdil na igrišču. V soboto je po prestopu iz nemškega drugoligaša Aalna debitiral v dresu Salzburga na tekmi 8. kroga avstrijskega prvenstva proti Riedu, igral vseh 90 minut in bil po poročanju spletne strani ORF-a najboljši mož na igrišču. Pripravil je več lepih priložnosti in podal tudi ob vodilnem zadetku Jonathana Soriana v 34. minuti. Na koncu je bilo 1:1. Salzburg je vse od 5. minute igral z igralcem manj.