Formula 1
slice
Hamiltona čakajo novi pogovori z Rosbergom
Moštveni ukaz na Hungaroringu še vedno buri duhove, 30. julij 2014 ob 09:33 V svetu formule ena po dirki za VN Madžarske še vedno odmeva Hamiltonovo ignoriranje moštvenega ukaza, naj med dirko predse spusti Nica Rosberga.
46
Ricciardo v nebesih Hungaroringa, Rosberg obstal v zadnjem krogu
28. julij 2014 ob 09:23 "Kot kaže, potrebujemo za uvrstitev na zmagovalni oder nore dirke," je po nedeljski dirki za VN Madžarske dejal drugouvrščeni Fernando Alonso, ki je bil s tvegano taktiko celo blizu zmage.
Ricciardo z odlično taktiko zmagal na Hungaroringu
27. julij 2014 ob 17:00 Daniel Ricciardo je drugič v letošnji sezoni zmagal v formuli ena. Z dobro taktiko je dobil dirko za VN Madžarske. Drugi je bil Fernando Alonso, tretji Lewis Hamilton.
Rosbergu kvalifikacije, Hamiltonov dirkalnik v plamenih
26. julij 2014 ob 17:18 Nemec Nico Rosberg (Mercedes) si je priboril najboljši štartni položaj pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Madžarske na Hungaroringu.
Od leta 2016 VN Evrope v Azerbajdžanu
25. julij 2014 ob 12:53 Karavana formule 1 se bo leta 2016 ustavila tudi v Azerbajdžanu. Baku in vodstvo tekmovanja sta podpisala pogodbo, kar je potrdil tudi azerbajdžanski minister za šport Azad Rahimov.
Hamilton na Madžarskem najhitrejši na obeh petkovih treningih Dirkališče Hungaroring je pisano na kožo Lewisu Hamiltonu, ki je na Madžarskem zmagal že štirikrat. Britanec je dobil oba prosta treninga pred deseto dirko letošnje sezone.
16
VN Madžarske - Hamilton lahko postane najuspešnejši V nedeljo je na koledarju formule ena na sporedu že 10. dirka - dirka za VN Madžarske na Hungaroringu, dirkališču, ki je pisano na kožo Lewisu Hamiltonu.
5
Formula ena se po 23 letih vrača v Ciudad de Mexico Kraljica motošporta se v Mehiko vrača po 23 letih. Vest so potrdili v Ciudadu de Mexicu, kjer se bodo dirkači od prihodnje sezone pet let borili za točke svetovnega prvenstva.
31
Räikkönen v Maranellu še vedno uživa vso podporo Pri Ferrariju še vedno stojijo ob strani njihovemu dirkaču Kimiju Räikkönenu, ki nikakor ne najde poti iz rezultatske krize.
13
Alonso o Ricciardu: Daniel je zelo pameten dirkač! Pohvale na račun Daniela Ricciarda so po dirki F1 za VN Nemčije kar deževale. Avstralcu sta za odlično predstavo čestitala tudi Fernando Alonso in Christian Horner.
6
V Hockenheimu najbolj uživala Hamilton in Ricciardo "Bilo je neverjetno zabavno! Vsekakor dirka, na kateri sem najbolj užival," je po dirki F1 za VN Nemčije dejal Red Bullov dirkač Daniel Ricciardo, ki se je na stezi spustil v napet boj s Fernandom ...
26
Rosberg zlahka do zmage; Hamilton pridobil 17 mest! Dirko F1 za VN Nemčije v Hockenheimu je dobil Nico Rosberg. Drugi je bil Valtteri Bottas, tretji pa Rosbergov moštveni kolega Lewis Hamilton. Ljubitelji kraljice motošporta so prišli na svoj račun!
132
Na vrhu Rosberg, Hamilton končal v ogradi Nemec Nico Rosberg je osvojil najboljši štartni položaj pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Nemčije v Hockenheimu.
35
Treninga Rosbergu in Hamiltonu, Wolffova dopoldne 15. Drugi prosti trening pred nedeljsko dirko formule ena za VN Nemčije je dobil Lewis Hamilton.
7
Video: VN Nemčije - Dobrodošel v nemškem kotlu, Lewis! V nedeljo je na sporedu že 10. dirka formule ena v letošnji sezoni. Znova se obeta boj mercedesov, ki ga želi na krilih nemških navijačev dobiti Nico Rosberg.