Formula 1
slice
Vettel: S Ferrarijem moramo ostati ne realnih tleh
Veliko področij, kjer se lahko izboljšajo, 24. april 2015 ob 19:32 "Nismo favoriti, tega se zavedamo. Toda mislim, da smo do tega trenutka presenetili veliko ljudi," je o dozdajšnjem delu sezone v formuli ena dejal dirkač Ferrarija Sebastian Vettel.
11
Berger: Želim biti star 20 let in začeti znova!
23. april 2015 ob 11:56 Na medijskem dogodku na Dunaju je nekdanji dirkač v formuli ena Gerhard Berger spregovoril o trenutnem stanju kraljice motošporta kakor tudi o zdajšnjih dirkačih.
Räikkönen: S Ferrarijem sem zelo zadovoljen
20. april 2015 ob 10:45 "V mrtvem kotu nisem zagledal Kimija, če bi ga, bi lahko zavaroval in branil svoj položaj ob prehodu v drugi zavoj," je zaključek dirke F1 za VN Bahrajna pokomentiral Nico Rosberg.
Hamilton prvi tudi v Bahrajnu, za njim Kimi
19. april 2015 ob 20:08 Lewis Hamilton je dobil dirko formule ena za VN Bahrajna v Manami, drugo mesto je osvojil Kimi Räikkönen, tretji je bil Nico Rosberg.
Kvalifikacije še četrtič Hamiltonu, takoj za njim Vettel
18. april 2015 ob 19:54 Vodilni v svetovnem prvenstvu Lewis Hamilton je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred dirko formule ena za VN Bahrajna v Sakhirju.
Mercedesa tudi v Bahrajnu na vrhu Nemec Nico Rosberg (Mercedes) je postavil najhitrejši čas petkovih prostih treningov pred nedeljsko dirko voznikov formule ena za VN Bahrajna v Sakhirju.
20
Video: VN Bahrajna - nova bitka v puščavskem večeru V nedeljo je na sporedu že četrta dirka v sezoni formule ena. Dirkače čaka preizkušnja za VN Bahrajna v Manami. V neposrednem prenosu si jo boste lahko ogledali na TV SLO 2/MMC-ju.
18
"Ni najboljši občutek, ko te tekmeci prehitijo za krog" "Moj najdaljši niz na zimskih testiranjih je bil 12 krogov, v Maleziji sem jih prevozil 22, danes pa sem že končal dirko," je pozitivno mišljenje po dirki F1 za VN Kitajske ohranil Fernando Alonso.
10
Lauda stopil v bran Hamiltonu: Dirkači so egocentrične barabe! "Če bi me Nico želel prehiteti, bi to tudi poskusil, pa ni," je na Rosbergove obtožbe, da ga je upočasnil in mu s tem uničil dirko, odgovoril zmagovalec dirke F1 za VN Kitajske Lewis Hamilton.
39
Video: Hamiltonu poker zmag na Kitajskem Lewis Hamilton je dobil dirko F1 za VN Kitajske v Šanghaju. Drugi je bil Nico Rosberg, tretji in četrti pa sta bila Sebastian Vettel in Kimi Räikkönen.
88
Mercedesa v prvi vrsti, tretji Vettel Lewis Hamilton si je privozil 41. najboljši štartni položaj v formuli ena. Na dirki za VN Kitajske bo v prvi vrsti še njegov moštveni kolega Nico Rosberg.
44
Hamilton in Mercedes vračata udarec Mercedes po porazu v Maleziji vrača udarec, saj je bil najhitrejši na obeh petkovih treningih na Kitajskem. Na obeh preizkusih je bil prepričljivo najhitrejši svetovni prvak Lewis Hamilton.
20
Video: VN Kitajske - Lahko Ferrari spet položi Mercedesovo roko? V nedeljo bo na sporedu tretja dirka letošnje sezone v formuli ena. Dirkači se bodo na dirkališču v Šanghaju potegovali za VN Kitajske. Prenos na TV SLO 2 in na MMC-ju.
23
"Vsaj polovica moštev v formuli ena ne more več tekmovati" Nekdanji predsednik Mednarodne avtomobilistične zveze Max Mosley opozarja, da je treba stroške v formuli ena izdatno omejiti in da je prepad med večjimi in manjšimi moštvi prevelik.
5
Kimi: Ferrari bo počasi ujel Mercedes " Dobro se zavedamo, da zaenkrat še nismo tako hitri kot Mercedes, vsaj ne v vožnji na čas. Toda pridno delamo na tem, " z optimizmom v prihodnost zre Ferrarijev dirkač v formuli ena, Kimi Räikkönen.