Gregor Koblar je dosegel dva gola. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Zmaji so dobro začeli tekmo, saj je že v 2. minuti Gregor Koblar zatresel domačo mrežo. V nadaljevanju je Bolzano, za katerega igra nekdanji kapetan Olimpije Žiga Pance, prevzel pobudo in s tremi goli med 13. in 17. minuto preobrnil izid.

Ko je Mark Santorelli na začetku druge tretjine zadel za 4:1, je kazalo, da se varovancem Iva Jana spet napoveduje visok poraz. Toda Ljubljančani so ob koncu druge tretjine in na začetku tretje z zadetkoma Jeffa Ulmerja in Koblarja ujeli priključek. Matt Tomassoni je zadel za 5:3, Pascal Morency pa je manj kot štiri minute pred koncem postavil izid srečanja. Ljubljančani so pol minute pred koncem zaman poskušali brez vratarja.

Ista nasprotnika se bosta v petek pomerila še v Tivoliju.