Jan Muršak je bil junak srečanja v Domu športov, kjer se je zbralo tudi veliko slovenskih ljubiteljev hokeja. Foto: MMC RTV SLO

Rusi so povedli ob prednosti igralca več že v 59. sekundi, ko je Muršak zaposlil Nikolaja Prohorina. Na kazenski klopi je zaradi udarca s palico sedel Martin St. Pierre. Medveščak je izenačil na 1:1 ob "powerplayu", natančen je bil Pascal Pelletier. Tri minute zatem je CSKA znova povedel, tudi Francoz Stephane Da Costa je unovčil prednost igralca več.

V 24. minuti je Patrick Bjorkstrand po protinapadu z natančnim strelom izid znova poravnal. V zadnji tretjini je že vse kazalo na podaljšek, ko je pet minut pred koncem Muršak sprejel podajo Bogdana Kiseleviča, se otresel branilca Zagrebčanov Saše Martinović in z diagonalnim strelom matiral Barryja Brusta. Slovenski reprezentant je v sijajni formi, saj je zbral že sedem točk (5 golov in 2 podaji) v letošnji sezoni.

Medveščak je dobil le eno od sedmih tekem na začetku sezone. CSKA se je veselil že pete zmage v šesti tekmi.