Rok Tičar je dosegel dva gola. Razmerje strelov je bilo 31:24 za Slovenijo. Foto: www.alesfevzer.com

Junaka v slovenski vrsti sta bila Rok Tičar in Aleš Mušič, ki sta dosegla po dva gola. Zmagoviti gol je dal Mušič v 42. minuti.

V vratih Robert Kristan
Na drugi tekmi je selektor priložnost med vratnicama ponudil Robertu Kristanu. Slovenija je v prvi tretjini prevladovala, si priigrala kar nekaj priložnosti, edini zadetek (12.) v tem delu pa je dosegel Mušič, ki je bil natančen po podaji Žige Panceta.

Tičar in Lamperier dvakrat v polno
Bolj razgibano in za oba vratarja manj uspešno je bilo nadaljevanje. Francozi so pritisnili, kmalu pa tudi izenačili ob "power-playu". Zadel je Loic Lamperier. Slovenija je v tem delu z dvema goloma Roka Tičarja dvakrat povedla, a sta Lamperier in Valentin Claireaux poskrbela za izenačenje. Odločitev o zmagovalcu je padla v 42. minuti, ko je akcijo Kena Ograjenška in Žige Panceta z zadetkom sklenil Mušič.

Slovenija bo turnir sklenila v soboto s tekmo proti Slovaški. Varovanci Nika Zupančiča so v četrtek nadigrali Avstrijce s 6:2.