"Ekipo HK SŽ Olimpija sta v Salzburgu vodila Matej Hočevar, sicer pomočnik glavnega trenerja, in Jure Vnuk. Odločitev o tem, ali bo Andrej Brodnik člansko ekipo HK SŽ Olimpija vodil tudi v prihodnje ali pa se bomo v klubu odločili za spremembo vodenja, bo znana v torek po sestanku strokovnega vodstva kluba," je sporočilo vodstvo SŽ Olimpije.

Na sobotnem derbiju v Podmežakli so Ljubljančani delovali kot razbita vojska in izgubili z 2:7. V drugi tretjini so prejeli kar šest golov. Če Brodnik ne bo več trener ljubljanske ekipe, so kandidati za trenerski stolček Matej Hočevar in trenerji iz mlajših selekcij, tudi Ildar Rahmatulin in Jure Vnuk.

Mladi Salzburžani so že drugič letos premagali Olimpijo. Tokrat je bila zmaga Avstrijcev zanesljiva. Razmerje v strelih na vrata je bilo 39:23. Edini zadetek za zmaje je dosegel Gal Koren v 51. minuti za 3:1.