Začetek srečanja pred 450 gledalci v Tivoliju je bil zelo dober za Ljubljančane, saj so izkoristili že prvi "power-play" in prek Kristjana Čepona povedli v 4. minuti. Po četrt ure igre so gostje izenačili. Na kazenski klopi je sedel Črt Snoj, prednost igralca več pa je unovčil Antti Kauppila.

Do konca rednega dela sta nato mreži mirovali, z 28 obrambami se je izkazal Robert Kristan, ki pa je naredil napako v podaljšku. Bregenzerwald je zmago dosegel po minuti in 18 sekundah podaljška, ko je zadel Marcel Wolf. Gostje bodo pot v Sloveniji končali v nedeljo s tekmo na Jesenicah.

Saunders zbral kar 43 obramb v Cortini
Odlične igre nadaljujejo Jeseničani, ki so odnesli vse tri točke iz Cortine (2:4). To je bila že šesta zaporedna zmaga železarjev.

Po uvodni tretjini brez zadetkov je Tadej Čimžar že po 23 sekundah izkoristil prednost igralca več. Andrej Tavželj je v 29. minuti povišal na 0:2 prav tako ob "power playu". Domači so nato znižali, a so slovenski prvaki na odmor odšli z dvema goloma prednosti po zadetku Mihe Brusa v 39. minuti.

V zadnjem delu je Miha Logar še povišal prednost v 46. minuti, končni izid pa je postavil Diego Iori. Jeseniški vratar Clarke Saunders se je izkazal s 43 obrambami.