Nejc Berlisk, Aleš Remar in soigralci bodo v sredo v Podmežakli skušali priti do druge zmage. Foto: www.alesfevzer.com

Železarji so začeli odlično. Povedli so v 10. minuti, ko je zadel Denis Rakovič, tri minute zatem je bil uspešen še Shane Heffernan. Kanadčan se je izkazal za odlično okrepitev.

V drugi tretjini so se gostitelji prebudili. Peter Lenes je znižal v 25. minuti, izenačil pa Christoph Echtler 48 sekund pred koncem drugega dela igre.

Kitzbühel je prvič povedel v 48. minuti, zadel je Philipp Ullrich. Avstrijsko veselje ni dolgo trajalo, saj je v 51. minuti izid na 3:3 poravnal Aleš Remar. Podaljšek je trajal le 27 sekund, odločil ga je Henrik Hochfilzer iz kazenskega strela. Razmerje v strelih na vrata je bilo 32:34.

Še drugi poraz Celjanov
Celjani so doma izgubili proti Lustenauu z 1:3, izid v zmagah je 2:0 za Avstrijce. Igralci iz mesta ob Savinji so povedli po golu Žana Zupana v 23. minuti, toda nato je Lustenau zadel trikrat in je na pragu polfinala.