Urban Sodja in soigralci so z mislimi že pri sobotni tekmi polfinala Lige INL proti Lustenauu. Foto: HDD Jesenice

Železarji so na prvi tekmi odpravili Maribor kar z 9:0, tokrat pa so bili boljši s 7:3. Shane Heffernan se je izkazal za pravo okrepitev že v Ligi INL, kjer so se Jeseničani prebili v polfinale. Kanadski napadalec je zadel v 3. in 22. minuti, na 0:3 pa je povišal Tadej Čimžar v 26. minuti. Gostitelji so se nato dostojno upirali slovenskim favoritom, a priključka niso več ujeli.

Strelske vaje Celjanov
Celjani so napolnili mrežo Bleda (4:13) in se prebili v polfinale. Že v prvi tretjini so povedli s 4:0 s po dvema zadetkoma Blaža Kneza in Žana Zupana.

Truden potopil Kranjčane
Playboy Slavija je presenetljivo gladko ugnala Triglav (6:1). Hat-trick je zabil Nik Truden. Vratar Jakob Rajšp je zbral 29 obramb.
Telemach Olimpija, ki je igrala v Ligi Ebel, si je neposredno zagotovila preboj med četverico.