V petek v Tivoliju je Beljak že v prvi tretjini napolnil mrežo zmajev in na koncu visoko zmagal (1:6). Na Madžarskem so se izbranci Bojana Zajca precej bolje upirali in po dveh tretjinah držali neodločen izid.

Hadžić hitro izničil vodstvo gostiteljev
Gostitelji so povedli v 11. minuti, ko je po lepi samostojni akciji zadel Adam Courchaine, le dve minuti zatem pa je izenačil Sebastjan Hadžić po podaji Anžeta Ropreta. Večkrat se je izkazal tudi Jeff Frazee, saj so Madžari sprožili kar 19 strelov na vrata. Tako eni kot drugi so imeli velike težave s kontrolo ploščka na izjemno slabi ledeni podlagi. Organizatorji so pred tekmo celo želeli, da bi se moštvi ogrevali v sosednjem balonu, kjer imajo prav tako ledeno ploskev.
Ropret v okvir vrat
V drugi tretjini sta mreži mirovali. V drugi minuti zadnje tretjine je odločilni zadetek dosegel Csanad Erdely. Najbolje se je znašel v gneči pred vrati Olimpije. Sledili so poskusi gostov, da bi prišli do izenačenja, a jih je zapustila tudi sreča, ko je Ropret zadel okvir gola. V zadnjih trenutkih tekme so Ljubljančani poskušali tudi brez vratarja Frazeeja, a je ostalo pri tesni zmagi domačih. Končno razmerje v strelih na vrata je bilo 34:27.
Olimpijo v petek čaka še precej težje gostovanje v Salzburgu. Rdeči biki so na derbiju premagali KAC z 2:0.