Kevin Durant je bil spet prvi strelec Oklahoma. 36 točk je dosegel ob metu iz igre 14/24. Foto: Reuters

Indiana je bila s 63:85 boljša od Čarovnikov iz Washingtona, ki so v drugem polčasu zmogli samo 30 točk. Nič kaj privlačna ni bila ta tekma, končnih 63 točk Washingtona (prosti meti samo 11/21) pa je celo neslavni rekord kluba. Pri Indiani se je izkazal Paul George, ki je 23 točkam dodal osem skokov in štiri podaje. Ključna je bila tretja četrtina, ki so jo gostje dobili z 12:26.

Durant in Westbrook gonilni sili Oklahome
Kevin Durant, sveži dobitnik nagrade za najboljšega igralca rednega dela sezone, je s 36 točkami popeljal Oklahomo do zmage nad Los Angeles Clippersi s 112:118. Lepo mu je pomagal Russell Westbrook (23 točk, osem skokov in 13 podaj), ki je med drugim dobri dve minuti pred koncem zadel trojko za vodstvo gostov s 107:111. Met Oklahome iz igre je bil 55,7-odstoten, v zadnji četrtini, ki jo je Oklahoma dobila z 22:32, celo 61-odstoten.