Dino Murić
Aleš Pipan in Alen Omić
Krka v drugem polčasu razbila Olimpijo

Srečanje v dvorani Leona Štuklja ni postreglo z vrhunsko košarko, saj je bilo na obeh straneh veliko napak.

Polčas se je končal z 32:32, nato pa so domači ob koncu tretje četrtine povedli s 44:38. Na začetku zadnjega dela je Nebojša Joksimović v enem napadu s trojko in zadetim prostim metom povišal na 50:41. Krka je dobila zalet, medtem ko Olimpiji ni steklo.

Tri zaporedne trojke Rojca
Za konec vseh njenih upov je poskrbel Matej Rojc, ki je s tremi zaporednimi trojkami povišal na 63:46 v 38. minuti. Zasedba Aleša Pipana je bila razbita.

Rojc je bil s 16 točkami najučinkovitejši mož tekme, Joksimović jih je dodal 14. Pri Ljubljančanih sta bila s po 11 točkami najboljša strelca Alen Omić in Dino Murić.