Varovanci Zmaga Sagadina ostajajo na vrhu lestvice. Foto: Aleš Fevžer
Razbita tabla prekinila tekmo vseh zvezd

Grosupeljčani so pred gostovanjem v dvorani Komunalnega centra nazadnje izgubili pred več kot dvema mesecema. Tokrat niso imeli možnosti, da bi nadaljevali zmagovalni niz, ki je trajal šest tekem.

Helios si je že v prvi četrtini priigral dvomestno prednost, ki jo je v nadaljevanju brez težav ubranil. Pri Domžalčanih je bil s 13 točkami najučinkovitejši Đorđe Majstorović.

Drugouvrščena Rogaška je na krilih Sandija Čebularja, ki je dosegel 30 točk, s 77:68 ugnala Portorož. Tretji Hopsi pa so težje od pričakovanj strli Tajfun (84:82). Goran Jagodnik je za Polzeljane prispeval 22 točk.

Na All star tekmi za košarkarice je bil odigran le en polčas, saj se je med odmorom ob akrobacijah skupine Dunking Devils razbila ena izmed tabel. Ekipa Žive Zdolšek je s 55:40 premagala ekipo Eve Lisec.