Najbolj brane novice zadnjih dveh dni - Šport

Šport

Kranjec s sijajno drugo vožnjo tik pod zmagovalnim odrom
Žan Kranjec je na olimpijskem veleslalomu končal na nehvaležnem četrtem mestu. Z odlično drugo vožnjo je pridobil kar pet mest.
164

Šport

Risi bodo za četrtfinale morali premagati Norveško
Slovenski hokejisti se bodo v torkovem repasažu pomerili z Norveško. Tekma bo ob 8.40 po slovenskem času.
105

Šport

Solzica v očesu odplavila sanje o novi vrhunski uvrstitvi
Slovenski biatlonec Jakov Fak je na ZOI odlično opravil tudi s tekmo s skupinskim štartom in z le enim zgrešenim strelom zasedel deseto mesto.
206

Šport

Dragić na tekmi zvezd v 11 minutah dosegel dve točki
Ekipa LeBrona Jamesa je v Los Angelesu na tekmi vseh zvezd premagala izbrano vrsto Stephena Curryja s 148:145.
50

Šport

Že pogled na klanec Faka zabolel, kaj šele delo do vrha
"V vsakem krogu sem poskušal v bistvu iti čez to mejo svojih zmožnosti, kar sem tudi plačal v zadnjem krogu, ko nisem imel več moči," je po tekmi s skupinskim štartom dejal Jakov Fak.
31

Šport

Kranjec: Ne bom si očital teh štirih desetink
"Če Kristoffersen naredi tako vožnjo in sta na vrhu še Hirscher ter Pinturault, ki sta tako vrhunska in imata prednost, težko računaš še na ta korak naprej," je povedal Žan Kranjec.
50

Šport

Gajser hudo padel na pripravah, utrpel je dvakratni zlom čeljusti
Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki v okviru priprav na novo sezono, ki se čez dva tedna začenja v Argentini, hudo padel in se poškodoval.
32

Šport

Sixt Primorska po odlični tretji četrtini do prve lovorike
"Projekt" Sixt Primorska že daje sadove: primorska ekipa je osvojila svojo prvo lovoriko, potem ko je v finalu pokala Spar premagala Šenčur Gorenjsko gradbeno družbo s 83:63.
43

Šport

Slovenci po drami strli Slovake, v repasažu z Nemci ali Norvežani
Slovenski hokejisti so na olimpijskih igrah v Pjongčangu še drugič zmagali, potem ko so po kazenskih strelih s 3:2 ugnali Slovake in osvojili drugo mesto v skupini B. Odločilni zadetek je v peti ...
511

Šport

Tako lepe sanje, da se ne želi prebuditi
Po razočaranju na srednji napravi v Pjongčangu se je Kamil Stoch v slogu velikega šampiona odzval na veliki južnokorejski skakalnici in tretjič skočil na olimpijski vrh.
9

Šport

"Brez zveze je biti športnik, če ne verjameš vase in v ekipo"
Slovenski skakalci po razočaranjih na posamičnih tekmah pred ekipno upanja niso izgubili. "Naš cilj je še vedno kolajna," napoveduje glavni trener Goran Janus.
20

Šport

Pešićeva Barcelona po štirih letih "ukradla" pokal Dončićevemu Realu
Ne le v Sloveniji, tudi v Španiji so na nedeljsko popoldne okronali novega košarkarskega pokalnega zmagovalca.
37

Šport

Kläbo ekspres popeljal Norveško do prvega zlata po letu 2002
Norveška štafeta je v Pjongčangu ponovila uspeh ženske ekipe in si v zadnjem kilometru zagotovila naslov olimpijskega prvaka.
15

Šport

Žanu Kranjcu lesena medalja številka 9
Žan Kranjec je po Bojanu Križaju in Mateji Svet postal tretji slovenski veleslalomist, ki je na olimpijskih igrah osvojil nehvaležno četrto mesto.
12

Šport

Deskarski trening moral počakati, Ledecka pred novinarje kar z očali
"Nisem bila pripravljena na to, da bom na stopničkah, zato nisem naličena," je Ester Ledecka po senzacionalni zmagi v superveleslalomu pojasnjevala, zakaj na vprašanja odgovarja s smučarskimi očali ...
85

Šport

Glavni favoritinji na treningu smuka tik za Venierjevo
Drugi trening smuka je v Pjongčangu dobila Avstrijka Stephanie Venier, takoj za njo sta se uvrstili prvi favoritinji najhitrejše discipline.
10

Šport

Anna Veith je v ciljni areni olimpijskega superveleslaloma že prejemala čestitke z vseh strani, solze sreče pa so tekle malce prehitro.
211

Šport

Mitchell posnemal Carterja za zmago v zabijanju
Novinec Utaha Donovan Mitchell je z zabijanjem v slogu Vincea Carterja iz leta 2000 navdušil občinstvo v Staples Centru.
23

Šport

Statistika potrjuje: Ledecka največje presenečenje v zgodovini OI
Ena največjih zgodb tokratnih olimpijskih iger je brez dvoma Ester Ledecka, ki je presenetljivo osvojila zlato v superveleslalomu.
20

Šport

Real na zadnjih treh tekmah dosegel 13 zadetkov
Nogometaši Real Madrida so v 24. krogu španskega prvenstva v nedeljo zvečer s 3:5 slavili v Sevilli na gostovanju pri Betisu. Barcelona je že v soboto premagala Eibar z 0:2.
37
Izjava dneva
link
Jakov Fak
18. februar 2018 ob 14:17 Tekma je bila zelo naporna in že od prvega kroga precej kaotična. Eden biatlonec čez drugega, kar pomeni tudi izmikanje glave, da te kdo s palico ne zbode v lice.