Olivier Giroud se je veselil prvega zadetka za Chelsea. Foto: Reuters
Willian je bil najboljši igralec tekme. Foto: Reuters

Hull, ki je v drugi angleški ligi na skromnem 21. mestu in se bori za obstanek, je zelo hitro prejel zadetek. Že v 106. sekundi srečanja si je Willian naravnal žogo na levico in jo z roba kazenskega prostora zavrtinčil v malo mrežico.
V 27. minuti je Cesc Fabregas s polovice igrišča sijajno zaposlil Pedra, ki je z levo nogo matiral Davida Marshalla. Razigrani Willian je povišal na 3:0 v 32. minuti, ko je z 20 metrov poslal žogo od vratnice v mrežo po podaji Olivierja Girouda. Končni izid je postavil Giroud tri minute pred odmorom, ko je iz bližine zatresel mrežo po podaji Emersona z leve strani. To je bil prvi zadetek francoskega napadalca v dresu Chelseaja

Hull je imel najlepšo priložnost za častni zadetek na začetku drugega polčasa. David Meyler je v 51. minuti slabo izvedel najstrožjo kazen, njegov strel je odbil Willy Caballero.

"To je bil zelo dober večer za nas. Willian je bil izjemen, prvič je zadel Giroud. Zdaj imam sladke skrbi pred torkovo tekmo z Barcelono, saj je veliko igralcev kandidatov za začetno enajsterico," je pojasnil trener Antonio Conte.