Carson Wentz spada med glavne favorite za nagrado MVP, letos je vrgel 25 podaj za zadetek in le pet prestreženih podaj. Foto: Reuters

A dolgo ni kazalo na tako suvereno zmago. Eaglesi so v svojem prvem napadu sicer dosegli zadetek, a nato so padli v črno cono, saj kar v petih zaporednih napadih niso zmogli novega prvega poskusa, za piko na i pa se je poškodoval njihov izvajalec prostih strelov Jake Elliott. Ob koncu prve četrtine je sicer poskušal s 34 jardov, a bil neuspešen in se ni več vrnil na igrišče. Dallas je na odmor odšel s prednostjo 9:7.

V drugem polčasu se je vse obrnilo, saj je stampedo Philadelphie dosegel 37 zaporednih točk, Orli so se tako veselili zmage s 37:9. Šest tekem pred koncem ima zdaj Philadelphia pred Dallasom skoraj neulovljivo prednost štirih zmag. Carson Wentz je podal za dva zadetka, trikrat pa je uspešno izvedel akcijo za tri točke. Za Eaglese je to osma zaporedna zmaga.

Dallasov podajalec Dak Prescott je prvič v karieri vrgel tri prestrežene podaje. Pri Kavbojih se še kako pozna, da igrajo brez kaznovanega tekača Ezekiela Elliotta.